تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: گزارشی از بازداشتگاه پناهندگی ویلاوود در استرالیا شنبه, ۲۱ام بهمن, ۱۳۹۱

 

در دیدار روز ۲۳ ژانویه فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی از بازداشتگاه پناهندگی ویلاوود، کلر یک پناهجوی فیجیایی و یکی از تظاهر کنندگان بالای سقف بازداشتگاه در ماه نوامبر سال قبل  از ما خواست که خبر وضعیت او را بین مردم پخش کنیم.

 

مامورهای بازداشتگاه بعد از پایین آمدن از سقف مرا به بیمارستان روانی بنکستان برده و مرا برای یک هفته در آنجا بستری کردند. من در حال حاضر فقط قرص های خواب مصرف می کنم بدون اینکه دکتر روانشناسی در اختیار من بگذارند تا ناراحتی های شدید روحی مرا معالجه کند.

 

مامورهای بازداشتگاه مرا از روزی که با دو تظاهر کننده دیگر از سقف پایین آمدیم، از همسرم جدا کرده اند. همسرم در بازداشتگاه ۳ بسر می برد و من خودم در قسمت زنان. کلر در دیدار با ما در بازداشتگاه گفت که او مکررا از “سرکو” شرکت اداره کننده بازداشتگاه می پرسد که چرا این چنین مورد عذاب قرار می گیرد اما هیچ پاسخی نمی شنود.

 

کلر بما گفت که در یک مرحله،  او به دلیل برخوردهای بد ماموران خشمگین شده و  به انگشت خود را در نتیجه مشت زدن به دیوار صدمه رسانده است.

 

کلر بما گفت که سرکو و ماموران بازداشتگاه او را می شناسند. او از هیچ چیز نمی ترسد و می خواهد تا وضعیت او و رفتارهای غیر انسانی نسبت به او در بازداشتگاه علنی شود.

 

برای کسب اطلاعات و چگونگی حمایت از این پناهجو با ناظری با شماره ۰۴۱۳۴۶۷۲۴۳  تماس حاصل نمایید.

 

 

فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی – سیدنی

پنجشنبه   ۲۴ ژانویه

تلفن تماس ۰۴۱۳۴۶۷۲۴۳ 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ