تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: پاسخ به دوستی از ایران شنبه, ۱۴ام بهمن, ۱۳۹۱

 

سلام دوست عزیز

از وضعیتی که دارید بسیار متاسفم. فرهنگی که شما را در خانواده و در جامعه نمی پذیرد، فرهنگی است که ۳۳ سال است یک رژیم کثیف و ضد شادی و اسلامی از طریق رادیو، تلویزیون و روزنامه های داخلی اش و از طریق نماز جماعت و نماز جمعه ها و به مناسبتهای مذهبی و سالگردهای امامان مرتجعشان و بلندگوهای مجلس و آخوندهای از گوربرخاسته و مداحان روزه خوان و چوبه های دار و طناب اعدام وشکنجه های وحشیانه و زندان و  بازداشته های بی رویه ومراسم عاشورا و تاسوعا، ترویج و تبلیغ خرافات مذهبی و برقراری و تحمیل قوانین بربریت به جامعه و تزریق این همه عقب ماندگی و خرافات به مردم، متاسفانه ما چه بخواهیم و چه نخواهیم روی بخشهای زیادی از افکار عمومی جامعه تاثیرات بسیار منفی  گذاشته است. دوست عزیز این که جامعه ای به شما مثل یک بیمار نگاه می کند و برای کسانی مثل شما و دیگر همجنسگرایان بعنوان انسان  متساوی الحقوق،  حقوق برابر در نظر نمیگیرد جامعه ای بیمار است. ترانس سکشوال بودن نشانه بیماری شما نیست چون اصلا بیماری نیست؛ این برخوردها است که نشانه بیماری جامعه است.

 

 ناراحت نباشید باید من و شما و میلیون ها نفر دیگر دست در دست هم بگذاریم و این قدرت را از دست آنها برهانیم و جامعه ای  مبتنی برتعالی و سعادت انسان برپا کنیم. و اما در پاسخ به سئوال شما برای کمک از فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی. در این مورد باید بگویم که چنانچه شما بتوانید از ایران خارج شوید در هر کشوری که باشید مورد حمایت و کمک و راهنمائی فدراسیون قرار خواهید گرفت. ولی شما نگفته اید به طور مشخص از این سازمان چه نوع کمکی طلب می کنید. باید این را هم بدانید که ما سازمانی هستیم برای کمک به پناهجویان در خارج از مرزهای ایران  ولی متاسفانه  قدرت انتقال کسی را از جایی بجای دیگر نداریم. اگر هر سئوال دیگری داشتید در خدمت هستیم.

برایت آرزوی تندرستی وموفقیت می کنم

عبدالله اسدی

 

sheada.baharloo@gmail.com

 

سلام و عرض ادب

بنده جوانی ۲۸ ساله و دارای اختلال هویت جنسی هستم و به تعبیر مناسب ترنس سکشوال هستم

و در حال تغییر جنسیت از مرد به زن هستم. دچار مشکلات فراوان روحی و روانی و افسردگی شده ام چرا که جامعه فاقد فرهنگ پذیرش من و امثال من هست.

مدت زمان زیادی این موضوع رو در خودم پنهان کردم اما در نهایت مجبور به اعلام این  بیماری یا پدیده به خانواده شدم خواهان تغییر جنسیت شدم اما با مخالفت آنها مواجه گشتم.

شرایط کنونی من به جهت مصرف هورمون و پاره ای دیگر از مراحل درمانی بسیار تغییر کرده

متاسفانه زندگی با این شرایط و با توجه به خواسته های من در باب نوع پوشش و میل جنسی بسیار طاقت فرساست.

زندگی بسیار سخت و وحشتناک من در جامعه ایران و ایرانی مرا برآن داشت تا درخواست کمک از شما دوستان جهت راهنمایی و کمک برای خارج شدن از ایران را بنمایم.

به امید اینکه بتوانم با کمک شما پناهندگی کشوری را بگیرم که من را بعنوان یک انسان  که حق زندگی و انتخاب دارد را قبول بنمایند.

یکی از دوستان به من گفتند اگر بتوانید با جناب عبدالله اسدی تماس برقرار کنید ایشون میتونند کمکتون کنند.

سپاسگذار شما عزیز می شوم اگر بنده حقیر را کمک نمایی

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ