تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: یک اکسیون عاجل دیگر برای پناهجویان در بند دولت استرالیا در جزیره نهرو شنبه, ۱۶ام دی, ۱۳۹۱

مدافعان پناهجویان یک بار دیگر در مقابل دفتر تانیا پیل بسک وزیر بهداری دولت فدرال در سیتی در روز جمعه ۳۰ نوامبر گرد هم  آمدند و وزیر بهداری را فرا خواندند تا عاجلا امید پناهجوی ایرانی بازداشت شده در جزیره نهرو را به استرالیا انتقال دهند.

 

دکتر مایکل ددلی روانشناس و رئیس مرکز جلوگیری از خودکشی از جمله سخنرانان دیگر که اعتراض خود را اعلام کردند، سخنران اول ان اکسیون اعتراضی بود و از زاویه کار حرفه ای خود دولت انتقال و رسیدگی تقاضانامه های پناهجویان به جزیره نهرو را شدیدا به باد انتقاد گرفت و تاکید کرد که این راه حل اقیانوسیه کارساز نیست چون سلامت روحی پناهجویان را به مخاطره انداخته است.

 

در خلال این اکسیون اعتراضی تظاهرکنندگان طومار درخواست توقف بازگشت پناهجویان به جزایر اطراف و بازداشت اجباری پناهجویان را امضا نمودند. به منظور شرکت و حضور در اکسیون های بیشتر تظاهرکنندگان همچنین شماره تلفن های و ادرس ایمیل های خود را در لیست تماسی که فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی تدارک دیده بود، نوشتند.

 

لازم است به اطلاع همگان برسانیم که در جریان یک تحول در ساعات بعد از ظهر روز جمعه امید از بیمارستان نهرو به یک همواپیمایی انتقال داده شد و از انجا به استرالیا منتقل گردید و هم اکنون در بیمارستان بریز بین بستری می باشد.

 

جهت اطلاع امید یک پناهجوی ایرانی بازداشت شده در جزیره نهرو بود که بعد از تصویب قانون ضد پناهندگی ۱۳ اگوست بهمراه صد ها پناهجوی دیگر به انجا بازگشت داده شده بود و در اعتراض به وضعیت خود و شریط زیستی غیر انسانی انجا تا روز جمعه به یک اعتصاب غذای ۵۰ روزه بسر برد.

 

تهیه : فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی-سیدنی

شماره تماس: ۰۴۱۳۴۶۷۲۴۳

ifirsydoffice@optusnet.com.ausidny2 600 x 450 450 x 337

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ