تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: گزارش جلسه گفت و شنود با پیام حاتمی شنبه, ۱۶ام دی, ۱۳۹۱

روز شنبه ۲۲ دسامبر، در شهر گوتنبرگ جلسه گفت و شنود پیام حاتمی (وکیل و حقوقدان در زمینه پناهندگی) و تعدادی از پناهجویان و افرادی که به نوعی با مشکل پناهندگی آشنا هستند به دعوت فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی ، واحد گوتنبرگ برگزار شد.

ابتدا جلسه بعد از خوش آمد گوئی، بهنام آزاد دبیر فدراسیون واحد گوتنبرگ  توضیحاتی در ارتباط با ضرورت برپائی جلساتی از این قبیل، برای شرکت کنندگان ارائه داد. سپس پیام حاتمی در ارتباط با انواع مهاجرت از قبیل انواع پناهندگی (سیاسی، اجتماعی، تعقییر مذهب،همجنس گرائی)، ازدواج، اقامت کاری و اقامت از طریق سرمایه گزاری توضیحات کاملی را ارائه داد. در ادامه پیام به مشکلاتی که افراد در زمان مصاحبه با اداره مهاجرت سوئد روبرو هستند پرداخت که در این قسمت وی اشاره های دقیقی به نوع ادبیات گفتار با اداره مهاجرت و تسلط هر شخص به پرونده درخواست مهاجرتش(کیس شخصی هر فرد)، کرد.

قسمت بعدی جلسه با پرسش و پاسخ شرکت کنندگان ادامه پیدا کرد و سوالات گسترده ای در ارتباط با سرفصل های مطرح شده ارائه شد که پاسخ تمامی سوال ها توسط آقای حاتمی و عبدالله اسدی و بهنام آزاد داده شد.

در قسمت پایانی جلسه عبدالله اسدی سخنانی در ارتباط با ضرورت شرکت تمامی پناهجویان در تمامی آکسیون ها و فراخوانها ایراد و از همه درخواست همراهی در این مبارزه را کرد . در پایان گزارش لازم است که از حضور خوب و فعال پناهجویان تشکر کرد.

 

 

فدراسیون پناهندگان ایرانی واحد گوتنبرگ

تلفن بهنام آزاد: ۰۷۶۲۲۰۳۱۱۶

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ