تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: نامه خانم رویا از ترکیه و پاسخ به آن چهارشنبه, ۳۰ام تیر, ۱۳۸۹

سلام آقای اسدی

من رویا هستم و بخاطر مشکلات پس از انتخابات ایران مجبوربه ترک وطن شدیم چون همسرم تحت تعقیب بود و زندگی ما ازهم پاشیده شده بود و من تهدید میشدم. در حال حاضر در ترکیه پناهجوهستیم ودر بدو ورود من و پسر۱۲ ساله ام چون میخواستیم قاچاق به کشور امنی برویم در فرودگاه ما را دستگیرکردند و به مدت ۵۸ روز در زندان ترکیه میان زنان روسپی زندگی کردیم. من زنی بیمارهستم و بیماری من مزمن است. متاسفانه علیرغم شرایط بدی که من دارم و بودن در زندان، به خاطر غذای ناکافی و تهویه بد و نبودن آفتاب و سرمای شدید  بیماری من را تشدید کرده و زمانی که آزاد شدم هیچکس کمکی به من نکرد و پسر ۱۲ ساله من، بی گناه به مدت ۵۸ روز در بین زنان روسپی بود و این مسئله تاثیر بدی در روحیه  این بچه گذاشته است. من نمیدانم باید با کجا و کی این مشکلات را در میان بگذارم و از چه کسی کمک بخواهم. یکی از دوستانم من را راهنمایی کرد با شما تماس بگیرم. جناب اسدی من در شرایط بد بیماری و  ناتوانی مالی هستم. هنوز جواب از یو ان نگرفته و حتی توان درمان را ندارم، واقعا درمانده شده ایم لطفا به ما کمک کنید. 

باتشکر

 

پاسخ به رویا از ترکیه

سلام خانم رویا

قبل از هر چیز از شرایطی که در آن قرار گرفته اید بسیار متأسفم ولی سؤال من این است: آیا وضعیت بیماری خود را با دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در میان گذاشته اید؟ توصیه آنها چه بوده است؟ آیا تاکنون در ترکیه به پزشک مراجعه کرده اید؟ آیا آخرین مصاحبه شما با یوان صورت گرفته است؟ میخواهم بدانم که در کدام شهر زندگی میکنید؟

آیا از مصاحبه با یوان راضی بودید؟ دوست دارم پاسخ این سؤالات را برایم بنویسید. بعلاوه به ضمیمه این نامه فرمی را برایتان میفرستم؛ آن را پر کرده و برای من از طریق ایمیل بفرستید. در ضمن اسم دارویی که مصرف میکنید را برای من بفرستید تا شاید از جایی آن را پیدا کنیم و برایت بفرستیم.

برایتان آرزوی بهبودی و موفقیت دارم

عبدالله اسدی

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ