تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: اطلاعیه شماره ۴: صدها نفر درتظاهرات حمایت از پناهجویان متحصن در فرانکفورت شرکت کردند! یکشنبه, ۱۲ام آذر, ۱۳۹۱

روز شنبه ۳ نوامبر تظاهرات صدها نفری در حمایت از تحصن و مبارزات جاری پناهجویان درشهر فرانکفورت آلمان برگزار شد.این تظاهرات را فدراسیون، احزاب و سازمانهای: اوکیوپای فرانکفورت،کاروان،هیچ انسانی غیر قانونی نیست، شورای پناهندگان در استان هسن،”نو بورده” از شهرهای فرانکفورت، ماربورگ،گیسن،حزب پیراتن،حزب سبزها،حزب چپ آلمان،آستای دانشگاه فرانکفورت،آنتی فاشیست های فرانکفورت فراخوان داده بودند.

تظاهرات با طی مسیرهایی در خیابانهای مرکزی شهر، همراه با سردادن شعارهایی در حمایت از خواستها و مطالبات پناهجویان ادامه پیدا کرد. در طول مسیر تعداد زیادی از مردم به این راهپیمایی ملحق شده و تظاهرات پناهجویان متحصن را همراهی کردند. راس ساعت ۳ بعد از ظهرتظاهرات کنندگان، ضمن تجمع در محل مرکزی تظاهرات، با سخنرانی شهناز مرتب دبیر فدراسیون برای شرکت کنندگان، ادامه یافت. شهناز مرتب در این سخنرانی ضمن تاکید بر ضرورت رسیدگی فوری به خواستها و مطالبات پناهجویان، تاکید کرد که اعتراضات و مبارزات پناهجویان تا رسیدن به همه خواستهایشان، ادامه خواهد یافت.

در جریان برگزاری تظاهرات خبرنگار روزنامه سراسری «فرانکفورترروندشاوو» با حضوردر مسیر تظاهرات، گزارش و خبر از آن تهیه کرد.در ادامه خبرنگار این روزنامه با شهناز مرتب مصاحبه انجام داد.همچنین “رادیو ایکس” با دبیر فدراسیون مصاحبه کرد.درادامه حمایتها از مبزارات پناهجویان،روز دوشنبه ۵ نوامبر هیئتی از نمایندگان مجلس استان بایرن آلمان ساعت ۱۲ بعنوان همبستگی با پناهجویان متحصن بطور رسمی به فرانکفورت آمدند.از جمله برنامه های در دست فدراسیون تلاش برای بوجود آوردن امکان مذاکره با مسئولان استان هسن برای رسیدگی به خواستهای پناهجویان می باشد.در همین ارتباط روز دوشنبه لیست اسامی متحصنین در نامه ای سرگشاده و رسمی تحویل مقامات استان هسن داده شد.

همبستگی فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی- واحد آلمان ضمن تاکید بر ادامه مبارزات پناهجویان اعلام می کند که این تحصن تا رسیدن به خواستهایشان ادامه خواهد یافت. ما همه پناهجویان، احزاب و سازمانهای مدافع حق پناهندگی را فرا می خوانیم که برای گسترش و تقویت این مبارزات، برای رسیدن به خواستهای برحق این جنبش اعتراضی جاری، به صف این اعتراضات بپیوندند.

همبستگی فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی- واحد آلمان

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ