تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: اطلاعیه شماره۳: فراخوان به تظاهرات فرانکفورت شنبه سوم نوامبردردفاع حق پناهندگی به خیابان می آییم.هیچ انسانی غیرقانونی نیست.حق اقامت همه جا! جمعه, ۱۲ام آبان, ۱۳۹۱

در ادامه تحصن پناهجویان در فرانکفورت و در حمایت از مبارزات جاری پناهجویان در برلین و جاهای دیگر،همبستگی فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی- واحد آلمان به همراه سازمانها وگروههای مدافع حقوق پناهندگی، روز شنبه ۳ نوامبر فراخوان تظاهرات در فرانکفورت را داده است.

شعار این تظاهرات، دردفاع حق پناهندگی به خیابان می آییم.هیچ انسانی غیر قانونی نیست و حق اقامت همه جا! می باشد.

در این تظاهرات شرکت کنندگان یک باردیگر ضمن اعلام حمایت قاطع خود از همه مبارزات جاری پناهجویان در آلمان،از اعتصاب پناهجویان در برلین و جاهای دیگر حمایت خواهند کرد. خواستهای پناهجویان روز شنبه یک باردیگر در تظاهرات فرانکفورت با صدای رسا اعلام خواهد شد. پناهجویان خواهان: تسریع رسیدگی به تقاضاهای پناهجویان،لغو قانون ممنوعیت تردد در محدوده، لغو دیپورت و اخراجها، لغو ممنوعیت اجازه کار برای متقاضیان پناهندگی و بهبود فوری شرایط زندگی در هایمهای پناهندگی می باشد.

همبستگی فدراسیون سراسری پناهندگان ایران- واحد آلمان همه پناهجویان، همه احزاب وسازمانهای مدافع حقوق پناهندگی،همه انسانهای آزادیخواه و مدافع حقوق انسانی را فرا می خواند که در این تظاهرات شرکت نمایند.

لازم به توضیح است که روز جمعه ۲ نوامبر متینگ اعتراضی به همراه یک کنسرت در همبستگی با پناهجویان راس ساعت ۵ بعد ازظهر در نزدیکی محل تحصن برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به لینکی که ضمیمه است، مراجعه کنید. متن اولیه فراخوان به آلمانی نیز ضمیمه می باشد.

 

شروع تظاهرات ساعت۲ بعد از ظهراز محل Rossmarkt

Am kommenden Samstag, den 03.11.2012, findet ab 14 Uhr eine Solidaritätsdemonstration mit den Flüchtlingsprotesten statt. Treffpunkt ist am Rossmarkt in Frankfurt. Die Route führt durch die Frankfurter Innenstadt und endet gegen 17 Uhr am Protestcamp an der Hauptwache.

Zudem findet am Freitag, den 02.11.2012 eine Kundgebung statt, inklusive eines Solidaritätskonzerts.
Weitere Informationen folgen in Kürze!

Den Flyer könnt ihr als pdf runterladen und verteilen!
http://fluechtlingsprotest-hessen.de/

http://www.facebook.com/Resistanceofrefugee#!/groups/191885530921148/

 

همبستگی فدراسیون سراسری پناهندگان ایران- واحد آلمان

اول نوامبر ۲۰۱۲

Tel: 015774650186

 

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ