تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: اعتصاب غذای فرشاد بذرافکن به روز هفدهم رسید یکشنبه, ۱۳ام تیر, ۱۳۸۹

با کمال تاسف باید به اطلاع برسانیم که  اعتصاب غذای  فرشاد بذرافکن یکی از جدا شده های از سازمان مجاهدین خلق ایران که در ۵ می ۲۰۰۶ در کمپ تیف از طریق  یو ان اچ سی آر  ژنو به عنوان پناهنده شناخته شده  به روز هفدهم  خود رسید.

موضوع اعتصاب غذا به جواب منفی بر میگردد که مقامات بی اف ام ( اداره مهاجرت کشور سوئیس ) بدون در نظر گرفتن حقایق  مربوط به ایران,  یعنی  سرکوب و کشتار مردم  توسط رژیم ایران بر میگردد بیش از هر چیز سیاسی بودن این جواب مشخص میباشد. در اثر فشارهای روحی و روانی این عمل مقامات (بی اف ام ) و وضعیت بد معیشتی متقاضی پناهندگی در کشور سوئیس به مدت نزدیک به دو سال و برخورد تحقیر آمیز پلیس در داخل کمپ با فرشاد و متعاقبا بازداشت فرشاد به مدت  چند ساعت و خاتمه این بازداشت بدلیل تشنج ناشی از فشار روحی و انتقال فرشاد به بیمارستان از اداره پلیس و بستری شدن وی، فرشاد را بر آن داشته که دست به عمل  اعتراض آمیز زده و با به خطر انداختن سلامتی و جان خود یعنی اعتصاب غذا که هم اکنون به روز۱۷ خود رسیده است به   مقامات( بی اف ام) اعتراض نماید. در این جا باید خاطر نشان کرد روند کار این اداره در کشور سوئیس خیلی کند میباشد و در خیلی موارد باعث بروز بیماریهای روحی و روانی برای متقاضیان پناهندگی میشود.

از این طریق خواهان آن هستیم که توجه تمامی ارگانهای حقوق بشری را به این موضوع انسانی جلب نمائیم و از آنها در خواست کمک نمائیم .

 

 بازل – سوئیس

۱۶ ژوئن ۲۰۱۰

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ