تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: دیپورت سیاوش رحیمی به ایرانباید متوقف گردد! پنجشنبه, ۳۰ام شهریور, ۱۳۹۱

siavash rahimi

اداره مهاجرت سوئد در نهایت بی رحمی و بی  مسئولیتی در قبال جان و زندگی پناهجویان ایرانی اینبار می خواهد سیاوش رحیمی را به ایران دیپورت کند. اداره مهاجرت و دولت سوئد هر روز که می گذرد بر ادامه سیاست بازداشت و زندانی کردن و دیپورت متقاضیان  پناهندگی از ایران و افغانستان پافشاری بیشتری می کند.

 

سیاوش رحیمی به مدت پنج سال منتظر اجازه اقامت این کشور بوده است ولی  متاسفانه با اینکه کلیه اعضای خانواده وی شامل همسر و دو فرزند  دختر ۶ و ۱۸ ساله اش  در سوئد زندگی می کنند اداره مهاجرت تصمیم به دیپورت او به ایران گرفته است.

 

تصمیم به دیپورت سیاوش درحالی صورت می گیرد که اعتراض به دستگیری و بازداشت وی در طول این مدت به اشکال مختلف در سوئد ادامه داشته است.

 

در ادامه اعتراضات روزهای گذشته روز پنجشنبه بیستم سپتامبرنیزدرمقابل بازداشتگاه اداره مهاجرت در مرشتا از سوی فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی و انجمن افغانها و چند سازمان دیگر در اعتراض به حکم اخراج سیاوش رحیمی و یک پناهجوی بازداشتی اهل افغانستان فراخوان به یک تجمع اعتراضی صادر شده و از همه مدافعین حقوق پناهندگی خواسته اند در روز پنجشنبه ۲۰ سپتامبر ساعت ۱۸ در مقابل بازداشتگاه مرشتا در استکهلم دست به اعتراض بزنند.

 

 

استکهلم

پنجشنبه ۲۰ سپتامبر ساعت ۱۸

مقابل بازداشتگاه مرشتا

 

همبستگی، فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی ــ سوئد

تلفن تماس

۰۷۰۷۱۷۵۵۴۲

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ