تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: شیرین شکرزاد: گرانی مرغ و بی کفایتی جمهوری اسلامی چهارشنبه, ۲۲ام شهریور, ۱۳۹۱

چند روزی بود که مدام در سایتها و پیامها میدیدیم که مرغ در ایران نایاب شده است و حالت جیره بندی پیدا کرده بود. این موضوع  اعتراضات و نارضایتی زیادی را در میان مردم دامن زد.برای مثال مردم در نیشاپور در مقابل یکی از مرغ فروشی ها دست به یک اعتراض گسترده علیه گرانی و جیره بندی مرغ زدند. در این اعتراضات یک زن نیز کشته شد، این نارضایتی علیه فقر و گرانی غیرقابل تحمل در همه جا موج می زند.

معلوم است که بدون براندازی این رژیم کثیف و کپک زده و از درون پوسیده نه تنها مشکلات مردم حل نمی شود بلکه به این مشکلات همچنان افزوده می شود. همینطورکه در انتخابات سال ۸۸ کروبی و موسوی به بهانه خوبی برای دامن زدن به اعتراضات مردم تبدیل شدند، گرانی مرغ نیز میتواند بهانه و صورت مسئله خوبی برای براندازی  رژیم منحوس اسلامی شود.

جالب اینجاست که رژیم فاشیستی جمهوری اسلامی علت گرانی مرغ را در ایران تحریم اقتصادی کشوراز سوی آمریکا میداند. ولی محمود احمدی نژاد رئیس جمهور جنایتکارشان هرازچندگاهی می گفت: تحریم های اقتصادی هیچ تاثیری روی وضعیت ایران نمی گذارد و از طرف دیگر دلیل هر اتفاقی را به گردن دول غربی و آمریکا و اسرائیل می گذارند. ولی واقعاً چرا مسئولان و حامیان رژیم گرانی و جدیداً جیره بندی مرغ را تکذیب میکنند؟

باید کمی اندیشید! این ناخدای کثیف و آدمکش آقای خامنه ای اصلا در این کشتی جایگاهی ندارد! سیدعلی خامنه ای وبسیاری از مسئولین گرانی ها و فقر و بیکاری را به گردن دشمنان جمهوری اسلامی می اندازند، چرا که خود به گردن نمی گیرند؟ سید علی خامنه ای لعنت برتو باشد، تو و عاملین تو و حامیان تو نمیخواهید و نمیگذارید به هیچ دلیل پرده از جنایتهای شما برداشته شود شماها چه در داخل ایران و چه در خارج از ایران بهترین زندگی ها را دارید و مردم ایران و گذشته های خودتان را فراموش کرده اید. خامنه ای درمجموع دربدترین دوران خود بسر می برد و دیر یا زود مردم ایران این جنایتکار دیگر سران جمهوری اسلامی را از عریقه قدرت پایین خواهند کشید.

مرگ برجمهوری اسلامی زنده باد عدالت انسانی

shirin_2_483_x_600_159_x_198

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ