تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: آغاز مارش پناهجویان از ورتسبورگ به طرف برلین! چهارشنبه, ۲۲ام شهریور, ۱۳۹۱

 

از روز شنبه ۸ سپتامبرمارش پناهجویان دراعتراض به سیاستهای غیر انسانی دولت آلمان در برخورد به متقاضیان پناهندگی، از شهر ورتسبورگ به طرف برلین آغاز شد. پناهجویان خواهان برچیدن قانون ممنوعیت تردد، توقف فوری اخراج ها،بر چیدن هایمهای پناهندگی و رسیدگی به تقاضاهای پناهندگی می باشند.

 

همبستگی، فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی واحد آلمان ضمن اعلام حمایت کامل خود از اعتراضات و مبارزات پناهجویان و همه خواستهایشان، به همه دست اندرکاران و فعالین و سازماندهندگان این حرکت اعتراضی خسته نباشید می گوید. فدراسیون از روزهای آغازین اعتراضات پناهجویان ایرانی در ورتسبورگ که از تاریخ ۱۹ مارس   ۲۰۱۲ شروع شد؛ ماهها از نزدیک در هدایت و رهبری این مبارزات نقش فعال داشته است.

 

تحصن ورتسبورگ آغازگر دور جدیدی از اعتراضات و مبارزات پناهجویان شد. اعتراضاتی که در مدت چند ماه گذشته در اکثر شهرهای ایالت بایرن ادامه داشته و از روز شنبه این هفته در قالب مارش اعتراضی به طرف برلین ادامه دارد.

 

همبستگی فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی واحد آلمان ضمن اعلام حمایت کامل خود از

اعتراضات و مبارزات جاری پناهجویان، یک بار دیگر اعلام می کند که در کنار پناهجویان بوده و در دفاع از خواستهای برحق شان از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

 

زنده باد اتحاد و همبستگی مبارزات پناهجویان

 

همبستگی، فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی واحد آلمان

 

۸ سپتامبر ۲۰۱۲

 

img_21222 397 x 200

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ