تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: آقای اسدی من محسن هستم در سایت شما دیدم که راهنمایی جمعه, ۸ام فروردین, ۷۶۸

همبستگی

با سلام

حضور جناب اسدی

آقای اسدی من محسن هستم در سایت شما دیدم که راهنمایی های خوب و برادرانه ای به عزیزان داری و از طرفی با واقع بینی آنها را به مخاطرات پیش رو و عدم امکان پناهندگی متوجه میکنی . از این بابت بسیار جای تقدیر و تشکر دارد این حس مسئولیت شناسی و بخصوص نوعدوستی شما . من با توجه به شرایط خاصی که دارم میخواهم از ایران خارج شوم و راستش مدرک حاصی هم ندارم یعنی بیانات و گفتار من مدارک و مستندات من هستند که الان هم در ایمیل نمیتوانم آنها را مطرح کنم. . سئوال من اینست که آیا برای یک انسان زجر کشیده و هراسان و گریزان از شرایط محیطی چگونه باید مدرک تهیه نمود؟

دوم اینکه اگر شما اسناد و آگاهی در خصوص این مسئله جهت راهنمایی وجود دارد . ممنون میشوم که به بنده راهنمایی فرمایید.

به امید رهایی- محسن ایران

۲۷-۰۷-۰۸

 

پاسخ به نامه محسن

محسن عزیز ضمن سلام امیدوارام حالت خوب باشد

عزیز جان خود شما به نکته خوبی اشاره کرده اید حرفهای شما باید بیان کلیه مدارک و مستندات شما باشد.

اگر قرار باشد آنهاییکه از ایران میایند، همه دارای برگه آزادی از زندان باشند و احضاریه دادگاه و وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی و نهی از منکر و امر به معروف و در یک کلام حکم مقامات قضایی جمهوری اسلامی را به همراه داشته باشند و فکر اینکه با تسلیم چنین مدارکی به وزارتخانه ها و مقامات امور پناهندگی می توانند بر روند پرونده پناهندگیشان تاثیرات مثبت بگذارند کاملا اشتباه است.

برعکس آنها با استناد به همان مدارک و مستندات موجود میتوانند روند پیشرفت هرنوع پرونده ای را سد کنند. مقامات  امور پناهندگی میدانند که رژیم ایران نه به کسی برگه محرومیت اجتماعی میدهد و نه برگه آزادی از زندان و نه احضاریه  کسی را به او خواهد داد. از این نظر کلیه مدارک دریافتی در ادرات  مربوط به امور پناهندگان درکشورهای مختلف ابتدا باید از فیلتر کارشناسان مدارک هویت بگذرد و با رد هرکدام از آنها مستقیما بر روند پرونده ها تاثیرات منفی خواهد گذاشت.

محسن عزیز با این توضیحات میخواهم بگویم که از آنجاییکه عموما پرونده پناهندگی ایرانیان به طور فردی مورد بررسی قرار میگیرد هیچ مدرکی به اندازه استدلال و دلایل تقاضای پناهندگی خود فرد در اثبات آن نمی تواند تاثیر مثبت بگذارد. در همین مورد و برای کمک  به شما اسنادی را به همراه این نامه برایت میفرستم . در صورت پا گذاشتن به عرصه پناهندگی با ما تماس بگیرید.

برایت صمیمانه آرزوی موفقیت میکنم

عبدالله اسدی

۵ اوت ۲۰۰۸

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ