تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: نامه مرتضی و پاسخ به آن یکشنبه, ۱۳ام تیر, ۱۳۸۹

ضمن سلام خدمت آقای اسدی

امیدوارم در این راهی که قدم برداشته اید موفق باشید.

جناب آقای اسدی بنده در خصوص احزاب سبز اتحادیه اروپا تحقیق می نمایم و خواستار این نیز هستم اگر توانستم برای ادامه تحصیل به کشور فرانسه عزیمت کنم اما مشکلی که در اینجا مطرح می باشد این است که آیا من می توانم از حزب مورد نظر بعد از تائید پژوهشی که نمودم بورس دریافت نمایم .اینجا جا دارد که بگویم بنده در این ایام بعد انتخابات چند وقتی را در بازداشت بسر می بردم و به عنوان فعال دانشجویی و سیاسی قلمداد می شوم و به این علت ضمن بیکار کردنم از کار و طرد شدن از خانواده چون آنها موافق صد در صد عملکرد انجام شده بودم از مزایای مدیدی چون حقوق مالی خود شده ام.ممنون میشم راهنمایی بنده رو نمایید در ضمن پروژه بنده

که در حال اتمام هست مورد پذیرش اساتید مجربی که در فرانسه نیز تحصیل نموده اند هم می باشد.

با تشکر فراوان از جناب عالی

مرتضی

 

مرتضی عزیز سلام، امیدوارم در کارت موفق باشید.

توجه شما را به چند نکته در مورد سؤالاتتان جلب میکنم:

۱- تا آنجای که  من اطلاع دارم احزاب سبز اروپا بخاطر تحقیقاتتان به شما بورس نمی دهند.

۲- در مورد نکته دوم بحث شما باید بگویم در صورت تمایل به ماندن و اعلام پناهندگی در فرانسه، روی همان نکته دوم حساب کنید این بهتر است. ولی باید دلایل کافی ارائه دهید و شواهد روشنی از بازداشت خود و فعالیت خود به مقامات امور پناهندگی ارائه دهید.

به شما توصیه میکنم برای اعلام پناهندگی خود روی همین نکته دوم کار کنید تا بتوانید آن را بعنوان دلایل پناهندگیتان به مقامات امور پناهندگی فرانسه ارائه دهید. اما اگر با ویزای قانونی به فرانسه سفر کنید باید دلایل بسیار قوی ارائه دهید چون سفارت فرانسه و انگلیس از متقاضیان ویزا اثر انگشت میگیرند. هر زمان که از ایران خارج شدید با ما تماس بگیرید تا راهنمایی بیشتری بگیرید.

برایت آرزوی موفقیت میکنم

عبدالله اسدی

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ