تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: مهشید هوش مست:رئیس جمهور گستاخ یکشنبه, ۴ام تیر, ۱۳۹۱

Mahshid_Houshmast_150_x_176

ظاهرا” آقای احمدی نژاد هیچوقت نمی خواهد رفتارو صحبت کردن هم شا”ن یک رئیس جمهور را یاد بگیرد. ابتدا از توهین به ملت شروع کرد و حالا هم کیشان او هم ناراضی به نظر می رسند. پیرو سخنانی که در مجلس تهران ایراد کرده بود رئیس مجلس گفته است: ادبیات الفاظ به کار برده شده در این جلسه ناراحتی بعضی از نمایندگان را بدنبال داشت و این دلخوری ها و به کار بردن این ادبیات در کشور مشکل ایجاد کرده.

آقای احمدی نژاد ۲۴ اسفند ماه به پاسخ به سئوالات گروهی از نمایندگان منتقد دولت ایران به مجلس شورای اسلامی رفت و این اولین بار پس از پیروزی انقلاب بود که چنین جلسه ای برای سئوال از رئیس جمهور ترتیب داده شده بود. بر اساس گزارش ها بیانیه ۷۹ نفر از نمایند گان مجلس ایران برای سوال از رئیس جمهور کشور شامل سئوالاتی در مورد ۱۰ مورد از اقدامات دولت و تصمیمات آقای احمدی نژاد بوده است. این نمایند گان این سئوالات را برای رفع ابهام و حسن تفاهم دولت و آگاهی ملت ترتیب دادند.

ولی آقای احمدی نژاد نه تنها آنها را قانع نکرده بلکه برای فرار از زیر بار جواب به سئوالات همه را مثل همیشه به مسخره گرفته و با شوخی جلسه را تمام کرده.رئیس مجلس ایران گفته: نفس سوال نمایندگان مجلس از رئیس جمهور بخشی از غنی شدن دموکراسی در ایران است ولی ادبیات و الفاظی به کار برده شد، که میشد بکار برده نشود.

زمان توهین به نمایندگان صدای آنها در آمد ولی زمانی که این آقا ملت ایران را یک مشت خار و خاشاک شمرد و مردم اعتراض کردندو همین آقایان مهر سکوت به لب داشتند.

آقای احمدی نژاد با این سخنان جلسه را به اتمام رساندند:که سئوالات امتحانی نمایندگان که خوب هم برنامه ریزی نشده بود به صورت کامل پاسخ دادم و حتی اضافه هم پاسخ دادم و اگر نمایندگان به من نمره ۲۰ ندهند بی معرفتی و نامردی کرده اند.

این از عادات همیشگی این آقا است که از جواب به نوع عملکردو تصمیماتش ،از ناپدید شدن پولهای هنگفت و…. فرار کند.

ظاهرا این آقا از ریاست جمهوری لقب را به یدک می کشد نه مسئولیت را.

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ