تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: محمد مومنی:آقای ابراهیم یزدی! یهودی تبار بودن جرم نیست٬ خیانت به ملت جرم است پنجشنبه, ۱۱ام خرداد, ۱۳۹۱

Mohammad_Momeni_231_x_286

چندی پیش نامه ای از ابراهیم یزدی خطاب به محمد جواد حجتی کرمانی منتشر شدکه حاوی نکاتی بسی متاثر کننده بود. دیدن افکار بدوی و واپسگرایانه  از شخصی که لقب روشنفکر را یدک میکشد خود گویای عقب ماندگی این قشر به ظاهر روشنفکر جامعه از حتی عامه جامعه ایران دارد. در این نوشتار سعی میکنم تا حد امکان به نکات به ظاهر حاشیه ای ولی بسیار  واقعگرایانه مهم این نامه بپردازم .

در شروع نامه، خواننده فکر می کند که یزدی دارد مکاتبه ای با یکی از پیامبران انجام میدهد. بطوری که یزدی رفتار وی را حجت میداند! که برای شخص بنده اینطور خطاب کردن یک انسان، که همانند بقیه انسانها میباشد بسیار جالب و ناراحت کننده بود! چراکه طرفدارن شخص خامنه ای دقیقا” تفکری مشابهه در مورد وی دارند و رفتار و منش خامنه ای را حجت خویش میدانند. شخصا” از نظر طرز تفکر ، تفاوتی میان طرز فکر یزدی و بسیجیان درگاه خامنه ای در این مورد خاص نمی بینم.

در بدنه اصلی نامه ودر قسمت های مختلف آن مذهبی بودن افراطی ابراهیم یزدی مشهود میباشد بطوریکه میبینیم چطور حوادث اتفاق افتاده را با وقایع و اعتقادات مسلمانان گره میزند به عنوان مثال تاکید وی بر دستگیر شدن در شام غریبان! و همچنین خطاب کردن کتاب های پرتوی از قرآن و سیر تحول قرآن بعنوان کتاب گرانقدر خود نشان از تفکر عامی دبیر کل نهضت آزادی!! دارند.

ولی نکته بسیار اسف بار و تهوع آور این نامه جاییست که یزدی خطاب به حجتی کرمانی میگوید ” من نمیدانم احمدی نژاد کیست! یک رییس جمهور یهودی تبارچگونه میخواهد کار کند”. آقای ابراهیم یزدی یک یهودی مجرم نیست !! یهودیان هم انسان هائی هستند که در طول تاریخ در ایران زندگی میکرده اند . من به عنوان یک انسان قلبا” شرمگین هستم که یک انسان به دلیل یهودی تبار و صرف اینکه فقط در یک خانواده یهودی زاده شده باید بالاجبار تغییر دین دهد تا بتواند وارد عرصه سیاست ایران شودولی در آنطرف قضیه چندین سیاستمدار کنونی ایران فقط بخاطر همدستگی با شما در مذهب و چپاول جان در حساس ترین پستهای کشور قرار دارند.

آقای ابراهیم یزدی احمدی نژاد مجرم است به دلیل خیانت به مردم همانطور که خاتمی و بازرگان و رفسنجانی و خمینی و… و شخص شما مجرم هستید.دیگر دوران دشمن پنداری بر مبنای قوم و مذهب حتی در قشر عامی  ایران نیز بسر آمده است. این سخنان مربوط به عهد عتیق است. سعی کنید به جای پرورش دادن احساسات خطرناک قومی و مذهبی در مردم، جنایات حاکمان جمهوری اسلامی را به مردم نشان بدهید.

شما نیز بهتر است بجای این بازی کثیف ، به کوهی از مدارک که بر ضد احمدی نژاد موجود هست استناد کنید. ولی من نیز مانند شما میدانم موضوع چیست و چرا از گفتن مصائب ابا دارید! آری اگر شما بخواهید به آن مدارک استناد کنید شخص خود شما نیز متهم خواهید شد.چراکه دوره ایکه شما و دوستانتان جائی در سیاست ایران داشتید تمام کارهائی را که احمدی نژاد، امروز  بر ضد مخالفانش انجام می دهد، شما نیز بر ضد مخالفانتان انجام می دادید. شما و دوستانتان نیز باید در دادگاههای مردمی پاسخگو باشید.

 

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ