تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: اطلاعیه شماره۳۱:سخنرانی حسن حسین زاده در تجمع مرکزی اتحادیه کارگران اگ متال در ورتسبورگ سه شنبه, ۱۹ام اردیبهشت, ۱۳۹۱

روز جمعه ۴ مه به فراخوان اتحادیه فلز شهر ورتسبورگ آلمان (I.G.Metal) تظاهراتی برای افزایش دستمزدها و دفاع از حقوق و مزایای اجتماعی برگزار شد که میتینگ مرکزی آن در محل برپایی چادر متحصنین واقع در مرکز شهر بود.

 

سخنران اصلی این مراسم ضمن اعلام خبر تحصن پناهجویان ایرانی، حمایت خود را از خواستهای پناهجویان اعلام کرد و سپس از حسن حسین زاده سخنگوی پناهجویان دعوت کرد که از تریبون برای شرکت کنندگان سخنرانی کند.

حسن حسین زاده اعلام کرد که از طرف فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی و به عنوان سخنگوی پناهجویان با مردم صحبت می کند. وی قبل از هرچیز حمایت متحصنین از خواست کارگران تظاهر کننده را اعلام کرد که با کف زدن کارگران پاسخ گرفت. سپس در باره وضعیت کارگران در ایران و اینکه برپایی هر نوع تجمع و اعتراض در ایران غیرقانونی است و با سرکوب مواجه میشود، صحبت کرد و در ادامه آخرین وضعیت پناهجویان متحصن و خواستهای آنان را برای جمعیت توضیح داد و از اتحادیه متال و کارگران شرکت کننده در تظاهرات خواست که از مبارزه پناهجویان حمایت کنند. حسن حسین زاده در خاتمه تاکید کرد که اعتراض و تحصن پناهجویان تا رسیدن به خواستهاشان و با اتکا به حمایت گرم و صمیمانه مردم ادامه خواهد داشت.

پس از سخنرانی حسن حسین زاده، سخنران بعدی از اتحادیه متال ضمن اعلام حمایت خود از خواستهای پناهجویان اعلام کرد که همبستگی جهانی است و این امر حکم می کند که از مبارزه پناهجویان در این شهر حمایت شود که با کف زدنهای شرکت کنند گان از آن استقبال شد.

لازم به توضیح است که خبرگزاری رسمی دولت آلمان، دی پی آ، رادیوی سراسری استان بایرن، رادیو بایرن، روزنامه ماین پست و روزنامه ای پی دی مصاحبه هایی با حسن حسین زاده در باره آخرین وضعیت تحصن انجام دادند.

 

همبستگی- فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی – واحد آلمان

۴ مه ۲۰۱۲

 

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ