تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: اطلاعیه شماره ۳۰:سه نفر از پناهجویان متحصن در ورتسبورگ جواب مثبت گرفتند تحصن پناهجویان همچنان ادامه دارد سه شنبه, ۱۹ام اردیبهشت, ۱۳۹۱

در اطلاعیه های قبلی اعلام کرده بودیم که در جریان مذاکرات روز ۴ آوریل دولت آلمان و دولت بایرن قول رسیدگی به پرونده پناهجویان را داده بودند. روز پنجشنبه ۳ مه بعد از گذشت یک ماه از این موعد، اداره مرکزی خارجیان اعلام کرد که سه نفر از پناهجویان متحصن بنامهایداوود صفری نیا،سمندر لشکری وحسین بهرامی نژاد به عنوان پناهنده سیاسی پذیرفته شده و جواب مثبت گرفته اند. این سه نفر و همچنین عبدالباسط سلیمانی که در روز مذاکرات جواب مثبت گرفته بود همچنان همراه با سایر پناهجویان و دوش به دوش آنها در تحصن شرکت دارند.

 

با اعلام این خبر در محل چادر تحصن پناهجویان، شور و شوقی بعنوان یک گام موفقیت به پا شد و تعدادی از مردمی که در طول این مدت با حمایتهای خود این مبارزه را همراهی کرده بودند، به محل چادر آمده و به پناهجویان تبریک گفتند.

 

بلافاصله عصر روز پنجشنبه اطلاعیه خبری به زبان آلمانی در این مورد صادر گردید که ضمن اعلام اسامی قبول شدگان، از دادگاه مرکزی دولت آلمان و دادگاه استان بایرن درخواست شده است که فورا به تقاضای سایر پناهجویان رسیدگی نماید.

 

همبستگی، فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی واحد آلمان ضمن تبریک به پناهجویان متحصن، یک بار دیگر اعلام می کند که دولت مرکزی آلمان و دولت محلی بر اساس قول هایی که در جریان مذاکرات ۴ آوریل داده اند، باید فورا به بقیه پرونده ها رسیدگی کرده و همه پناهجویان متحصن را به عنوان پناهنده سیاسی به رسمیت بشناسند. اعتراض و تحصن پناهجویان برای رسیدن به همه خواستهایشان ادامه خواهد داشت.

همبستگی- فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی – واحد آلمان

۳ مای ۲۰۱۲

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ