تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: تحصن و اعتراض پناهجویان ایرانی در ورتسبورگ وارد پنجمین روز خود شد! دوشنبه, ۷ام فروردین, ۱۳۹۱

tahaha_280_x_210

در پنجمین روز از اعتصاب و تحصن پناهجویان ایرانی در ورتسبورگ صدها نفر از مردم امروز تا ساعت ۵ عصر از چادر اطلاعاتی متحصنین دیدن کردند.مردم برای امضا کردن پتیشن در صف ایستاده بودند.مردم شهر ورتسبورگ از پیر و جوان به پای چادر آمده با دست اندرکاران صحبت می کنند.فعالین جنبش ۹۹ درصدیها مدام در حال چاپ و پخش کردن اطلاعیه ها می باشند.

مردم نمایشگاه عکس را نگاه می کنند. سوال پشت سر سوال. جالب است و شورانگیز!این همه حمایت و ابراز همدردی با این حرکت اعتراضی.در مورد ایران و نقض حقوق بشر،اعدامها بحث ها داغ است. همه فعالانه در بحثها شرکت می کنند.

یک گروه بچه های مدرسه ای امروز بعد از ظهر به محل تحصن آمده بودند. می خواستند با متحصنین صحبت بکنند. با دفتر و کتابشان دور حسن حسین زاده جمع شده و با او در باره تحصن برای کلاسشان مصاحبه کردند.امروز دوپزشک آلمانی و ایرانی در محل تحصن حاضر شده من اعلام همبستگی و حمایت از اعتراض پناهجویان، اقدام به معاینه متحصنین کردند.

عصر امروز سارا بن هارد ژورنالیست و وبلاگ نویس از شهر بامبرگ در محل تحصن حاضر شده ضمن اعلام همبستگی با متحصنین،گفت به احتمال زیاد یک شب درکنارشان خواهد ماند.

الان ساعت ۶ عصر است. هنوز مردم دسته دسته به محل می آیند.

سخنگوی حزب سبزهای استان بایرن عصر امروز زنگ زد وضمن اعلام حمایت از اعتراض پناهجویان، اعلام کرد که روز دوشنبه به همراه نماینده ای از این حزب به محل تحصن خواهند آمد.

حمایت و همبستگی مردم ورتسبورگ از تحصن پناهجویان بی نظیر است. در کنار این حمایت احزاب هم مجبور شده اند واکنش نشان بدهند. لازم به توضیح است برای روز یکشنبه ۲۵ مارس فراخون تظاهرات داده شده.تا به امروز صدها نفر برای شرکت در تظاهرات اعلام آماده گی کرده اند.

همبستگی- فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی – واحد آلمان

۴ فروردین ۱۳۹۱برابر با ۲۳ مارس ۲۰۱۲

آدرس های تماس:

شهناز مرتب دبیر فدراسیون پناهندگان ایرانی در آلمان:

Tel: 015774650186

حسن حسین زاده سخنگوی اعتراض پناهجویان ورتسبورگ

Tel: 17677009092

E-mail: Gustreik@web.de

 tahhhaa_280_x_210

ttahha_280_x_210

tahha_280_x_210

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ