تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: اعتراض و تحصن پناهجویان ایرانی در ورتسبورگ آلمان!اطلاعیه شماره ۱ سه شنبه, ۱ام فروردین, ۱۳۹۱

امروز دوشنبه ۱۹ مارس پناهجویان ایرانی با برپایی چادر در مرکز شهر ورتسبورگ، تحص و مبارزاتشان را بر علیه سیاستهای ضد پناهندگی دولت محلی بایرن آغاز کردند.

از اولین ساعات آغاز این حرکت اعتراضی، معترضان با برپایی نمایشگاه عکسی از جنایات جمهوری اسلامی در سرکوب مبارزات مردم ایران و با صحبت با مراجعه کنندگان به این محل، توجه افکار عمومی و رهگذران در مرکز شهر را به اعتراض خود جلب کردند.

در حریان این اعتراض مردم، دانشجویان و انسانهای مدافع حقوق پناهندگی ضمن بازدید از نمایشگاه عکس، با پناهجویان متحص، مسئولان و سازماندهندگان این حرکت اعتراضی به بحث و گفتگو پرداختند.

تعداد قابل توجهی از مدیای آلمانی در محل حضور داشت و بیش از ۱۰ مورد روزنامه ها، رادیو و تلویزیونهای آلمانی اقدام به تهیه فیلم و گزارش و خبر از این حرکت اعتراضی نموده وبا پناهچویان متحصن و دست اندرکاران و سازماندهندگان آن مصاحبه کردند.

در اطلاعیه های بعد گزارشات کامل این حرکت اعتراضی به همراه فیلم و عکس را به اطلاع عموم  خواهد رسید

 فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی واحد آلمان واحد آلمان به همراه پناهنجویان در شهر ورتسبورگ آلمان اعلام می دارد که اعتراضات و مبارزات پناهجویان تا رسیدن به خواسته های برحق پناهجویان ادامه خواهد یافت. ما یک بار دیگر همه پناهجویان و سازمانهای مدافع حقوق پناهندگی را فرا می خوانیم که از این حرکت اعتراضی حمایت کرده وبه صفوف این مبارزه و اعتراض پناهجویان بپیوندند.

 

 

همبستگی- فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی – واحد آلمان

 

۲۹ اسفند ۱۳۹۰ برابر با ۱۹ مارس ۲۰۱۲

————————————————————————————————-

Kontakt:

Shahnaz Morattab Tel: 015774650186    Masoud Hosinzadeh Tel: 17677009092  Email: Gustreik@web.de

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ