تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: عبدالله اسدی:خطاب به پناهجویان ایرانی چهارشنبه, ۱۱ام آبان, ۱۳۹۰

Abbe-Hos-Rami20110204-171502C_302_x_320

عبدالله اسدی

۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹

asadiabe@yahoo.se

خطاب به پناهجویان  ایرانی

در باره ۵ نوامبر روز  اعتراض جهانی برای کارگران زندانی و کلیه زندانیان سیاسی در ایران

دوستان عزیز

شما با شرکت خود در راهپیمایی ۲۸ اکتبر در کشور سوئد در دفاع از حق پناهندگی بار دیگر نشان دادید که معترضین به جمهوری اسلامی هستید و بدلیل اذیت و آزار پلیسی رژیم و خطر زندان، شکنجه و اعدام جمهوری اسلامی مجبور به ترک کشور شده اید. اعتراض بزرگ دیگری علیه رژیم قتل و جنایت جمهوری اسلامی در راه است و ما می خواهیم شما را فرا بخوانیم که در این اعتراضات که در هر جای جهان برگزار می شود وسیعا شرکت کنید.  

روز ۵ نوامبر در ۳۱  شهر و ۱۴ کشور دنیا اجتماعاتی در اعتراض به اذیت و آزار فعالین کارگری، صدور احکام شلاق و زندان علیه کارگران و بازداشت و زندانی کردن فعالین کارگری برگزار می شود. در این اعتراضات می خواهیم فریاد بزنیم که همه کارگران زندانی و تمامی زندانیان سیاسی در ایران باید فورا و بدون قید و شرط آزاد شوند.

در کشور سوئد در  شهرهای مالمو، استکهلم، گوتنبرگ، بورس، کارلسکرونا، هلسینگ بوری  و سوخو این اعتراضات برگزار می شود. در میان این گردهمایی ها، حرکت اعتراضی در مقابل سفارت خانه های جمهوری اسلامی در  هرجای جهان که باشد اهمیت ویژه تری دارد. به این خاطر که اینجا ما رودر روی نمایندگان جمهوری اسلامی و در مقابل مدیا اعلام خواهیم کرد که این رژیم ضد کارگر نماینده مردم ایران نیست و باید هر گونه روابط سیاسی، فرهنگی و دیپلماتیک با چنین رزیمی قطع شود. در این اعتراض می خواهیم در عین حال با صدای بلند اعلام کنیم که سفارتخانه های جمهوری اسلامی، این لانه های ترور و جاسوسی، باید بسته شوند. می خواهیم بگوئیم که جمهوری اسلامی بدلیل پرونده قطور جنایت و آدمکشی اش و دشمنی اش با کارگران  باید از همه مجامع بین المللی و منجمله سازمان جهانی کار اخراج گردد.

یکبار دیگر همه شما را فرا می خوانیم که در هر جای جهان که هستید در اعتراضات روز ۵ نوامبر شرکت کنید و یا خود مبتکر برگزاری چنین اعتراضاتی در محل زندگی خود شوید. چنانچه برای این کار نیازمند کمک هستید با ما تماس بگیرید.

 

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه شما

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ