تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: سلام من امیر هستم یک پناهنده سیاسی که به همراه دختر چهار ساله و همسرم در اتریش زندگی میکنم و به رغم داشتن کیس خوب هنوز بعداز یک سال موفق به گرفتن جواب مثبت نشده ام جمعه, ۸ام فروردین, ۷۶۸

نامه ای از اتریش

سلام  من امیر هستم  یک پناهنده سیاسی که به همراه دختر چهار ساله و همسرم  در اتریش زندگی میکنم  و به رغم داشتن کیس خوب هنوز بعداز یک سال موفق به گرفتن جواب مثبت نشده ام.

لطفا به ما کمک کنید من و همسرم از دانشجویان ایرانی هستیم که مشکلات فراوانی در ایران داشتیم و در اینجا هم دین خود را عوض کردیم… لطفا کمک مان کنید ما در اینجا شرایط سخت و طاقت فرسای داریم

امیر

 

امیر عزیز سلام

امیدوارم حال خود و خانواده ات خوب باشد از نامه شما چنین برمیاد که در شرایط سختی قرار گرفته باشید.

از این نظر بسیار متاسفم. ولی باید به شما بگویم که در شرایط امروز یکسال انتظار زمان زیادی به نظر نمی رسد برای شما مهم این است که پاسخی که به شما می دهند چه باشد. امیدوارم همان طور که خود اشاره کرده اید کیس خوبی ارائه داده باشید و با آن پاسخ مثبت بگیرید.

امیر عزیز شما در نامه ای که نوشته اید از فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی درخواست کمک کرده اید ولی نگفته اید به طور مشخص چه کمکی از دست ما برمیاد  و انتظار چه نوع کمکی را از ما دارید؟

به علاوه اگر فدراسیون بخواهد در یک پرونده فردی دخالت کند باید با جزئیات در جریان آن قرار گیرد. در نامه بعدی به طور مشخص اشاره کنید.

برایتان تندرستی و آینده خوبی آرزو میکنم.

تلفن ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹

عبدالله اسدی

۱۴ سپتامبر ۲۰۰۸

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ