تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: مارش بزرگ دفاع از حق پناهندگی ۲۸ اکتبر در استکهلم سه شنبه, ۳ام آبان, ۱۳۹۰

 

مردم آزاده٬ وجدانهای آگاه و بیدار!

مارش بزرگ دفاع از حق پناهندگی٬ در راه است. نهاد کودکان مقدمند با حمایت همه جانبه از این مارش و خواستهای بحق پناهندگان٬ در این مارش شرکت خواهد کرد.

بازداشتهای وسیع پناهجویان و تحویل آنها به رژیمهای سرکوبگر و آدمکش٬ فورا باید خاتمه یابد. قربانیان قوانین دست راستی پناهندگی سوئد٬ فقط بزرگسالان نیستند٬ صدها کودک همراه والدین و سرپرستان خود٬ آواره بی مبالاتی و جوابهای سربالای ادارات پناهندگی دولت سوئد هستد!

ما قویا اعلام میکنیم که هیچ کودکی نباید پناهنده شمرده شود٬ کودکان شهروندان جامعه هستند و باید بدون درنگ شامل همه امکانات و قوانین حمایتی از کودکان در سوئد  گردند.

نهاد کودکان مقدمند خود بعنوان یکی از برگزار کنندگان این مارش دفاع از حقوق انسانی پناهجویان در ضدیت با نژادپرستی٬ در دفاع از حق حیات و زندگی هزاران انسانی که نیازمند کمک فوری هستند٬ برای تغییر فوری وضعیت اسفباری که زندگی را برای  هزاران پناهجو سیاه کرده است٬ مانندهمیشه درمیدان مبارزه خواهد بود! دفاع از حقوق کودکان و مبارزه برای تامین زندگی امن برای آنان٬ از هر زمان دیگر ضروری تر است.

 

۲۸ اکتبر فقط یک روزاعتراضی نیست! بلکه تلاش برای ایجاد همبستگی با انسانها بجای ایجاد کینه و نفرت علیه آنهاست.

 

مردم٬ حامیان دفاع از حقوق کودکان!

همه شما را فرا می خوانیم که به این صف اعتراضی بپیوندید تا متحد ویکپارچه مارش بزرگ ۲۸ اکتبر در شهر استکهلم را به یک روز تاریخی و فراموش نشدنی بدل کنیم!

در این روز فعالین نهاد کودکان مقدمند همراه با دهها کاروان از سراسر سوئد به استکهلم خواهند آمد و با فریاد اعتراض علیه قوانین ضد پناهندگی درمارش بزرگ دفاع از حق پناهندگی ۲۸ اکتبر شرکت خواهند کرد! صدها کودک چشم براه تغییر در وضعیت پناهندگی خود هستند!

بدون تردید٬ تا شما مردم شرافتمند و انساندوست درمیدان اعتراض هستید٬ کودکان تنها نخواهند ماند!

وعده دیدار ما:

 

جمعه ۲۸ اکتبر ساعت ١۷ میدان سرگل

مارش اعتراضی به سمت پارلمان سوئد

 

نهاد کودکان مقدمند ــ سوئد

تلفن تماس: ۰۷۰ ۸۵۲۶۷۱۶

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ