تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: به دوستان ایرانی،افغانی وعراقی مقیم سوئد یکشنبه, ۱ام آبان, ۱۳۹۰

دوستان عزیز

 

حتما اطلاع دارید که روز جمعه ٢٨ اکتبر تظاهرات بزرگی در شهر استکهلم در دفاع از حقوق پناهندگان و علیه دیپورت آنها به جهنم جمهوری اسلامی و شرایط بشدت ناامن در عراق و افغانستان صورت میگیرد. قرار است پناهندگان از سراسر سوئد خود را به استکهلم برسانند تا در مارش بزرگ پناهندگی شرکت کنند. در این تظاهرات تعدادی از نمایندگان احزاب پارلمانی سوئد نیز شرکت دارند. این تظاهرات برای مقابله با سیاست غیر انسانی دیپورت جوانان و مردم فراری از ایران و افغانستان و عراق است که در ماههای اخیر شدت گرفته است.

 

 خوشبختانه در چند ماه گذشته در سوئد موفق شدیم جلو همه پناهجویان دیپورتی به ایران را بگیریم. در این چند ماه ١۴ نفر از پناهندگان را بازداشت کردند، به سلول بردند و حتی بعضی از آنها را سوار هواپیما کردند تا به جمهوری اسلامی تحویل دهند و ما قاطعانه از حق پناهندگان دفاع کردیم، تلاش گسترده ای کردیم و با کمک دیگر مدافعین حقوق پناهندگی همه این ١۴ نفر را نجات دادیم و اگر این تلاش ها نبود تعداد خیلی بیشتری را بازداشت میکردند و روانه جهنم اسلامی میکردند.

 

ما وظیفه داریم از حق پناهندگان دفاع کنیم، قانون را به نفع آنها تغییر دهیم و دولت سوئد را وادار کنیم در سیاست خود تجدید نظر کند. فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی کارهای بزرگی در این زمینه در مقابل خود دارد و مثل همیشه روی حمایت شما مردم انساندوست و شریف حساب میکند. از شما انتظار داریم در هزینه انتقال پناهجویان به استکهلم شریک شوید. نه فدراسیون از پس هزینه سنگین انتقال آنها برمیاید و نه خود پناهجویان قادر به تامین هزینه سفر خود هستند. انتظار داریم بخشی از هزینه کرایه اتوبوس هائی که از یوتبوری و بوروس و مالمو و سفله و سایر شهرها و کمپ های پناهندگی به استکهلم میروند را متقبل شوید و در این امر انسانی و مهم به فدراسیون و پناهجویان کمک کنید.

 

شماره حساب      ۲۰۰۹۷۴-۴         PlusGirot

 

صمیمانه از کمک شما عزیزان قدردانی میکنم

 

عبداله اسدی

دبیر فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

٢٠ اکتبر ٢٠١١

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ