تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: شیرین شکرزاده تنها راه پیروزی و نجات ایران مبارزه با مذهب است سه شنبه, ۲۶ام مهر, ۱۳۹۰

shirin_2_483_x_600_159_x_198

در کشور ما که دزد را واهمه نیست
جز گرگ و شبان برای مشتی رمه نیست

آنجا که مضار* است برای همه است
و آنجا که منافع است مال همه نیست

(فرخی یزدی)

*مضار = گزند و نقضان

مذهب پدیده ای است که بنیان مشقت و سختی برای بشر است. مایه اختناق و بی حرمتی است. اصل تحقیر انسانهاست. همانطور که مثلا اعتیاد به مواد مخدر را فقط امر شخصی آدمها نمی دانیم و میخواهیم سعی کنیم که اعتیاد کلا از بین برود  و حتی اگر آدمها اجازه نداشته باشند که مواد مخدر مصرف کنند این کار کافی نیست چون این عادت باید ترک شود، راجع به مذهب نیز من همینطور میندیشم. مذهب پدیده ای است که هرچند شخص آزاد است هر نوع باوری داشته باشد اما باور داشتن به این مجموعه فکری و سیاسی و مدنی که اسمش مذهب بطور عموم  و خصوصا مذهب اسلام است باعث بدبختی مردم ایران شده است. برکناری مذهب نباید خصوصی باشد بلکه باید جامعه تلاش کند که اسلام از بین برود باید کاری کنیم که اسلام و مذهب توسط خود مردم بربیافتد که مردم به بند کشیده ایران اسیر آن نباشند مردم دیگر تحت تاثیرش نباشند و به خاطرش سرکوب نشوند، اعدام نشوند و مترد دینی شناخته نشوند و در خرافه دست و پا نزنند.

مذهب در ایران مانند طوفانی است که زندگی مردم را خراب می کند. حکومت حاکمان مذهبی جمهوری آدمخوار ایران که دم از مذهب میزنند شامل شکنجه، ارعاب و تهدید است و زیر پای گذاری حقوق کودکان، زنان و ناعدالتی؛ و این مذهب و اسلام راستین است. اگر کسی در ایران بخواهد از حقوق کودک دفاع کند بخشی از فعالیتهای مذهبی باید تعطیل شود به خاطر اینکه مذهب با آزادی کودکان منافات دارد برای اینکه کودکان باید از تهدید و شکنجه و کار اجباری و غیره مصون باشند. حقوق زن را اگر درست پاسداری کنیم مذهب این اجازه را نمیدهد چون  اگر قرار باشد زن و مرد حقوقشان در جامعه برابر باشد، تمام قوانین خانواده، ازدواج و طلاق، و ارث و میراثی که اسلام برای مثال آورده غیرعملی میشود و باید کنار گذاشته شود هرجا هم که کسی بخواهد مطرحش کند در مقابل قوانین کشور قرار میگیرد و یا حبس ابد و شاید هم محاربه با اسلام!

مذهب مانع دفاع از حقوق مدنی انسانهاست و حال اگر نفراتی هم باشند در این کشور ۷۵میلیونی که معتقدند روزی چند رکعت نماز بخوانند و یا  اینکه روز قیامت هم وجود دارد پس نباید فکر کرد این عقیده فردی باید عمومی شود و کل جامعه را فراگیرد به نظر خیلی از موافقین و مخالفین مذهب فقط با آگاه کردن میتوان مذهب را از بین برد با خشونت و جبهه گیری هرگز، جامعه ای که من دوست دارم که درآن زندگی کنم جامعه ای است که اسلام در آن جائی ندارد. اسلام باید برچیده شود کارنامه اسلام و کلا همه مذاهب خیلی روشن و واضح است. ادیان دیگر نیز به همت مبارزات انسانهای آزادیخواه و سکولار در جوامع غربی تا حد زیادی عقب زده شده اند وگرنه هیچ فرقی با اسلام ندارند. پس باید برای اسلام و مذهب زدایی ابتدا از قوانین اجتماعی شروع کرد و دست مذهب و اسلام را از حکومت و آموزش و پرورش قطع کرد. باید در ایران جامعه ای کاملا سکولار  ایجاد کرد که هر عقیده ای حتی بی دینی و بی خدایی در آن آزاد باشد و این امر با سرنگونی جمهوری اسلامی امکان پذیر است.

مرگ برجمهوری اسلامی

زنده باد آزادی و حکومت انسانی

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ