تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: اطلاعیه شماره ۲ مارش دفاع از حق پناهندگی، ٢٨ اکتبر در استکهلم شنبه, ۲۶ام شهریور, ۱۳۹۰

 

همچنانکه در اطلاعیه شماره یک به اطلاع رساندیم، فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی در سوئد در تدارک برگزاری یک مارش اعتراضی در دفاع از حقوق پناهجویان در روز ۲۸ اکتبر در استکهلم است. امید ما این است که با همیاری و مشارکت همه پناهجویان و سازمانهای مدافع حقوق پناهندگان و کلیه نیروهای مترقی و انساندوست  بتوانیم این روز را به نقطه عطفی در گرفتن حق همه پناهندگان تبدیل کنیم. تغییر وضع نابسامان پناهجویان تنها از طریق مبارزه دسته جمعی و بسیج افکار عمومی برای جلوگیری از اخراجهای وسیع پناهجویان و تغییر سیاست پناهنده پذیری دولت امکان پذیر است. در رابطه با تظاهرات ۲۸ اکتبر لازم است این نکات را به اطلاع شما برسانیم:

 

۱-      تظاهرات روز جمعه ۲۸ اکتبر در استکهلم با تجمع و اجتماع اولیه در میدان سرگل همراه خواهد بود. از ساعت ۵ تا ۶ عصر در آنجا تجمع خواهیم کرد و به سخنرانی و موزیک گوش خواهیم داد. سپس از ساعت ۶ به طرف مجلس سوئد راهپیمایی خواهیم کرد.

 

۲-      تلاش ما این است که  در روز  برگزاری تظاهرات با چند تن از مقامات مجلس سوئد دیداری داشته باشیم و بتوانیم نتیجه مذاکرات  را به اطلاع تظاهر کنندگان برسانیم.

 

۳-      تظاهرات ۲۸ اکتنبر متعلق به همه پناهجویان و سازمانها و نهادها و شخصیت های مدافع حقوق پناهندگی است. درخواست ما از سازمانها و نهادهای انساندوست و مدافع حقوق پناهندگی این است که با صدور اطلاعیه های جداگانه همه را به شرکت در این همایش فرا بخوانند و در این زمینه به بسیج نیرو بپردازند. طبعا تلاش ما این است که برای پیشبرد و سازماندهی جوانب مختلف این کمپین و تظاهرات ۲۸ اکتبردر جریان عمل هماهنگی لازم را با دیگر سازمانها و نهادهای که به این کمپین می پیوندند به عمل آوریم.

 

۴-      ما کار ثبت نام برای شرکت در این تظاهرات را از همین امروز شروع خواهیم کرد. بخصوص از همه پناهجویانی  که در شهرها و کمپهای پناهندگی ساکن هستند  می خواهیم که با ما تماس بگیرند و برای شرکت در تظاهرات اسم نویسی کنند. باید در همه شهرها و کمپهای پناهندگی در پی ایجاد امکاناتی برای سفر دسته جمعی به استکهلم باشیم. لازم است پناهجویان برای انجام این کار دور هم جمع شوند و با همدیگر صحبت کنند و تعداد نفرات  شرکت کننده در تظاهرات را خبر دهند. 

 

شماره تلفن های تماس:

عبدالله اسدی- سراسری و گوتنبرگ و حومه    ۰۷۳۷۱۷۸۸۱۹

فریده آرمان- مالمو                                ۰۷۰۳۶۳۸۰۸۸

عباس زمانی- مالمو                            ۰۷۰۰۹۳۶۷۳۸

فاضل نادری- مالمو                             ۰۷۳۶۴۸۱۷۴۰

مجید حمیدیان- گوتنبرگ                       ۰۷۳۹۰۹۶۶۰۳

اندیشه علیشاهی- استکهلم                      ۰۷۰۶۷۲۰۵۲۵

سارا نخعی- استکهلم                            ۰۷۰۷۱۷۵۵۴۲

احمد فاطمی-                                     ۰۷۳۵۲۰۳۸۱۷

 

همبستگی، فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی – سوئد

۱۴ سپتامبر ۲۰۱۱

 

Marsch för asylsökandes rättigheter 28 oktober, 2011 i Stockholm

 

Meddelande nr 2

Vi har tidigare skickat ut information med meddelande nr 1, där vi beskrivit Iranska Flyktingars Riksförbund i Sverige (IFRS) planering på att utföra en stor manifestation den 28 oktober 2011 i Stockholm. Vi kallar denna kraftansamling för ”marschen för asylsökandes rättigheter”.
Våra förhoppningar är att tillsammans med asylsökande, organisationer som kämpar för frihet och rättvisa anordna en stor marsch, vilken leder till att asylsökande får sina rättigheter tillgodosedda. För att kunna stoppa massutvisningar av asylsökande från Sverige, ändra och påverka svenska asylpolitiken, måste man kämpa tillsammans och få den allmänna opinionen vår sida. Vår strävan är att skapa en rättvis, rättssäker och human flyktingpolitik. 

I samband med denna manifestation den 28 oktober 2011 i Stockholm, vill vi lämna nedanstående upplysningar;

۱- Preliminär samling äger rum kl. 17:00-18:00 vid Sergelstorg i Stockholm. Under tiden lyssnar vi på musik och tal. Därefter marscherar vi mot Riksdagshuset.

۲- Vår tanke är att träffa några riksdagsledamöter och berätta om anledningen till denna kampanj och sedan förklara resultaten för demonstranterna.

۳- Manifestation den 28 oktober 2011 i Stockholm, berör alla flyktingar, personer och organisationer som kämpar för flyktingars rättigheter. Vi uppmanar alla dessa berörda att med allt kraft mobiliserar för 28 oktober marschen. Vi vill förstås samarbeta med dem som vill vara med, organisera och driva en lyckad kampanj. Det behövs gemensam kamp för att försvara rätten till asyl.

  

۴- För asylsökande och människor som inte befinner sig i Stockholm traktaterna, har vi möjlighet att skaffa gemensamma transportmedel. Då är det bra att anmäla sig i förväg.

 

Kontaktpersoner med telefonnummer:

 

Abdollah Asadi för Göteborg och hela Sverige, 0737-17 ۸۸ ۱۹

Majid Hamidian Göteborg 0739-09 ۶۶ ۰۳

Andisheh Alishahi Stockholm 0706-72 ۰۵ ۲۵

Sara Nakhai Stockholm 0707-17 ۵۵ ۴۲

Farideh Arman Malmö ۰۷۰۳-۶۳ ۸۰ ۸۸

Abbas Zamani Malmö ۰۷۰۰-۹۳ ۶۷ ۳۷

Fazel Naderi Malmö ۰۴۰-۶۱۱ ۶۱ ۰۹

Ahmad Fatemi 0735-20 ۳۸ ۱۷

 

Iranska Flyktingars Riksförbund i Sverige

۲۰۱۱-۰۹-۱۹

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ