تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: نوید میرپورزاده دیپورت من به ایران متوقف شد یکشنبه, ۳۰ام مرداد, ۱۳۹۰

 

بالاخره بعد از هفته ها تلاش خستگی ناپذیر تعداد زیادی از انسان ها و نهادهای حامی حقوق پناهندگی دیپورت من، “نوید میرپورزاده”، به ایران متوقف و پرونده ام برای بررسی مجدد در اداره مهاجرت سوئد باز شد و بار دیگر تلاش های شبانه روزی شما دوستان و عزیزانی که همواره در راه احقاق حق پناهجویان در تلاش هستید نتیجه داد و جان انسانی دیگر از خطر مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

در طول مدت بازداشتم در بازداشتگاه پلیس سوئد، بارها شاهد سعی و تلاش همه شما عزیزان بودم و می دیدم که به هر طریقی سعی دارید وضعیت خطیر من و خطرات احتمالی دیپورتم به ایران را به گوش اداره مهاجرت سوئد برسانید و با اینکه انجام این امر بسیار سخت بود اما بالاخره در آخرین روز از فرصت باقی مانده ام زحماتتان نتیجه داد و به سرانجام رسید و من، “نوید میرپورزاده” توانستم به مدد یاری شما عزیزان از خطر حتمی نجات بیابم و از بازداشتگاه پلیس سوئد خارج شوم و به زندگی باز گردم. از این پس من هم می توانم زندگی خودم را از نو بسازم و به آینده امیدوار باشم و همه اینها در نتیجه کمک و همدلی و یاری تعداد زیادی از انسان های آزاده و نهادهای مدافع حقوق بشر بود که میسر شد.

اینک من، نوید میرپورزاده، این متن کوتاه را به پاس تشکر و قدردانی از همه عزیزان و زحمت کشانی که در راه نجات جان من تلاش کردند و وقت گذاشتند می نگارم. من علاقمند بود تا نام یکایک شما عزیزان را در این نامه بیاورم تا بدانید هیچکدام از فعالیت ها و تلاش های ارزشمند شما عزیزان در طول این مدت از منظر من دور نمانده است. من می خواهم شما دوستان و حامیان عزیز بدانید که همدلی و همراهیتان با من و اینکه تنهایم نگذاشتید و همواره در کنارم بودید مرهم دردها و غم ها و کابوس های شبانه ام در بازداشتگاه پلیس بوده است.

من، نوید میرپورزاده مشتاق هستم تا به همه شما عزیزان بگویم که در زندگی هیچ گاه محبت ها و توجهات شما را فراموش نخواهم کرد و همیشه مهر شما عزیزان را در دل خواهم داشت.

با سپاس و تشکر بسیار از تمامی سازمان های مدافع حقوق بشر ایرانی و تک تک انسان های والائی که از سراسر جهان در حمایت از من به میدان آمدند و حضورشان بزرگترین تضمین موقفیت و پیشرفت مبارزات ماست.

با احترام

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ