تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: خبری دیگر،حکم اخراج نوید میرپورزاده هم متوقف شد. جمعه, ۲۸ام مرداد, ۱۳۹۰

 

همان طورکه قبلا اعلام شده بود نوید که در معرض دیپورت به ایران قرار گرفته بود، در پی تلاشهای بی وقفه بسیاری از سازمانها و نهادهای مدافع حقوق پناهندگی برای جلوگیری از اخراج وی به ایران، روز پنجشنبه ۱۸ اوت اداره مهاجرت حکم اخراج وی را متوقف و  او را از بازداشتگاه خارج کردند.

 

 در طول مدتی که نوید در معرض خطر دیپورت قرار گرفته بود بسیاری از سازمانها و نهادهای مدافع حقوق پناهندگی تلاش کرده و هر کدام به اندازه توان خود، افکارعمومی جامعه را در مقابل  اداره مهاجرت سوئد قرار دادند و از این طریق بر تصمیمات این اداره برای متوقف کردن حکم اخراج نوید تاثیر گذاشتند.

 

برای مثال فدراسیون در روز جمعه ۱۲ اوت در شهرهای لیندسبری و استکهلم فراخوان تظاهرات داد. در تظاهرات روز جمعه خانم اندیشه علیشاهی از فعالین فدراسیون با مسئولین اداره مهاجرت بطور مفصل در مورد کیس نوید و پیمان نجفی صحبت کرد. فدراسیون درمورد کیس نوید به اداره مهاجرت نامه نوشت و در آن نامه به نکات مهمی از مدارک و دلایل پناهندگی نوید و خطراتی که  در صورت بازگشت به ایران از سوی جمهوری اسلامی متوجه وی میباشد بطور مفصل اشاره کرده بود.

فدراسیون این موفقیت را به نوید میرپورزاده و فعالین فدراسیون و همه کسانی که قدمی در این راه برداشتند تبریک می گوید. این یازدهمین پناهجویی است  که در دقایق آخر، اجرای حکم دیپورتشان متوقف می شود. فدراسیون از همه پناهجویانی که در این دوره نگران سرنوشت نوید و پیمان نجفی بودند می خواهد در هرجایی که هستند با فدراسیون تماس بگیرند تا بطور متشکل و سازمان یافته تر برای جلوگیری از زیر پا گذاشتن حقوق پناهندگان این مبارزه را گسترش دهیم.

 

همبستگی،فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی – سوئد

۱۷ اوت ۲۰۱۱ 

 

 

 

 

 

 

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ