تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: پاسخ به نامه سحر از هلند یکشنبه, ۳۰ام خرداد, ۱۳۸۹

سلام سحر عزیزتوجه ات را به نکات زیر جلب میکنم                                                                                   

۱.این احتمال وجود دارد به محض معرفی در هلند اثرانگشت شما در بیاید در چنین صورتی به شما میگویند باید برگردید در همان کشور فرانسه اعلام پناهندگی کنید این موضوع ممکن است مشکلات زیادی را برای شما به بار بیاورد از نظر من کاری که شما باید بکنید این است که با دختری که دوست هستید رسماً ازدواج کنید. در چنین صورتی ممکن است به شما بگویند الان که اینطور شد شما باید به ایران برگردید واز طریق سفارت هلند در تهران اقدام کنید تا از طریق اقامت ازدواجی به هلند برگردید.

۲-احتمال دوم این است که از آنجایی که شما قصد دارید با دختردیگری ازدواج کنید و این موضوع در ایران غیر قانونی است، اجازه بدهند بدون بازگشت به ایران در هلند بمانید خوب است که در مصاحبه با اداره مهاجرت اعلام کنید که مدت هاست با هم ارتباط دارید و یک سال در ایران با هم زندگی کرده اید ولی باید حواستان باشد در مورد چگونگی آشنایی و تاریخ آشنایی وطریق آشنایی باهم هر دو اطلاعات دقیق وهماهنگی را به امور مهاجرت هلند ارائه دهید.

 

دقیقا از قوانین مهاجرتی هلند در این مورد خبر ندارم ولی در بسیاری از کشورها ی اروپایی بدون پاسپورت ازدواج کسی را ثبت نمیکنند در هر حال مهم این است که گفته های شما چنان دقیق و روشن باشد که سرگذشت زندگی وارتباط شما با هم را باور کنند. لازم است بدانید که در مواردی اثر انگشت افراد مورد ردیابی قرار نمی گیرد ولی اساسا چه در ایران انگشت نگاری شده باشید و چه  درکشورهای عضو اتحادیه اروپا فرقی نمیکند چون اثر انگشت وارد بانک اطلاعاتی میشود.  سعی کنید با دوست دخترت صحبت کنید و در هماهنگی کامل با هم اقدام کنید.                  

سوال دیگری داشتید در خدمت هستم.برایت آرزوی موفقیت میکنم.                                                                  

عبدالله اسدی                                          

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ