تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: خبرخوش، محمد توسلی جمعه اخراج نمی شود پنجشنبه, ۳۰ام تیر, ۱۳۹۰

روز پنجشنبه ۲۱ ژوئیه، پرونده محمد بر طبق شرایط جدید بار دیگر از سوی مقامات اداره مهاجرت مورد بررسی قرار گرفت و در ساعت ۴ بعد از ظهر دوباره به وی پاسخ منفی دادند. اما پس از آن دور دیگری از فعالیت به سرعت از سر گرفته شد؛ تلفنهای اداره مهاجرت از سوی روزنامه نگاران به صدا در آمد و ایمیلهای اداره مهاجرت پر از پیامهای اعتراضی شد.

 

 فدراسیون طی اطلاعیه ای از مردم خواست که هر کس و به هر شکل ممکن به اداره مهاجرت سوئد اعتراض کند.

 

نفسها در سینه حبس شده بود؛ محمد ساعت هشت و سی دقیقه صبح روز جمعه به ایران اخراج میشد. سر انجام مقامات کشیک اداره مهاجرت، ساعت ۸ شب روز پنجشنبه بر تصمیم خود تجدید نظر کرده و اعلام نمودند که برای بررسی دقیقتر پرونده، محمد توسلی روز جمعه اخراج نخواهد شد.این یک موفقیت دیگر برای فعالین فدراسیون و محمد توسلی و همه کسانی است که در این چند روز بسیاردلسوزانه برای جلوگیری از دیپورت وی به ایران از تمام نیرو وابتکارات خود استفاده کردند. قرار بود روز جمعه ساعت ۶ صبح در مقابل بازداشتگاه اداره مهاجرت تجمع کنیم اما این تجمع فردا صورت نمی گیرد.

 

 فدراسیون از همه کسانی که در طول این مدت نگران سرنوشت محمد توسلی بودند می خواهد تا زمان آزادی محمد از بازداشتگاه به فرستادن ایمیلهای اعتراضی خود به اداره مهاجرت سوئد ادامه دهند. همگی خسته نباشید.

 

همبستگی،فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی – سوئد

۲۲ جولای ۲۰۱۱

 

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ