تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: قمرالسادات قائم مقامی باید وجود جمهوری اسلامی برای ارائه دلایل پناهندگی ایرانیان کافی باشد جمعه, ۲۴ام تیر, ۱۳۹۰

nafiseh_Ghaem_1_204_x_214_153_x_160

تابستان فرا رسیده و خاطرات دورانی از تابستانهای ایران عزیزمان را برایم تجدید می کند که در اطراف کوهستانها در باغهای انگور شبها روی تخت می خوابیدیم و به آسمان آبی خیره می شدیم و ستاره ها را می شمردیم و در نهایت آرامش به خواب می رفتیم, اگر خوابی میدیدیم، خواب آب تنی توی حوض و آلبالو چیدن از درخت و گشتن در میان انگورها بود. اما حالا چه؟ شب که می خوابیم خواب شکنجه و آزار و دستگیری و قیافه های خشن بسیجی های موتور سوار و غیره را می بینیم، وحشیانی که پستی وبی شرمی را در حق مردم به نهایت خود رسانده اند.

امسال به جای اینکه به خاطرات دوران جوانی فکر کنم به فکر دختران و زنانی هستم که مورد تجاوز گروهی قرار گرفته اند. اخبار دردناکی که جهانیان را به شگفتی انداخته و ایرانیان را شرمسار کرده است. اخبار تجاوز به زنان در دهکده ها و شهرهایی از قبیل روستاهای نزدیک کاشمر , گرکان و خمینی شهر اصفهان که لکه ننگینی بر پیشانی هر فرد ایرانی صرف نظر از قومیت و مذهب همچون مهر سیاهی بر جای گذاشته است.
اعمال شنیع و حرکات خشن و ظالمانه مقامات قضایی و مامورین امنیتی جمهوری اسلامی جان مردمانی که تحت حاکمیت این رژیم زندگی می کنند به لبشان رسانده است. ابعاد جنایت و فساد اخلاقی در قشر های دست اندر کار رژیم فرهنگ جامعه را به شکل نگران کننده ای به هم ریخته که هیچ کس به هیچ کس اعتماد ندارد و غرور که از ویژگیهای اکثر ایرانیان بود محو شده و نگرانی و اضطراب را برای آنها به ارمغان آورده است. جالب این است که امام جمعه مرتجع اصفهان و مقامات قضایی در واپسین روزهای پس از حادثه تجاوزات  خمینی شهر بد حجابی زنان را عامل و سبب این فاجعه ذکر کردند و بعد از مدت زمانی مسئولان اظهار می دارند که این مسئله نباید رسانه ای شود. زهی وقاحت و بی شرمی تجاوزات گروهی حادثه هولناک و تکان دهنده ای است که آسایش و راحتی را از مردم گرفته و همه را بیمناک کرده و از آنجایی که متجاوزین از مامورین و مسئولین جمهوری اسلامی بوده اند به همین راحتی آزاد گشته اند.

 

عامل اصلی ۳۲ سال آوارگی و پناهندگی ایرانیان، خود جمهوری اسلامی است. جمهوری اسلامی یعنی تجاوز، یعنی وضع و تصویب قوانین قرون وسطایی،یعنی صادر کردن حکم  زندان و شکنجه متهمان،یعنی قانون قصاص، یعنی جنایت علیه بشریت، یعنی ایجاد ترس در دل انسان یعنی مورد قرار دادن منتقدین و مخالفین. در جمهوری اسلامی فعالیت اقلیت های مذهبی ممنوع است. همجنسگرایان در ایران با مجازات مرگ مواجه می شوند، برای زنان قوانینین آپارتاید جنسی برقرار کرده اند. شاخص پذیرش پناهندگان برطبق مفاد ناظر بر کنوانسیون ژنو  بر اساس همینها تهیه و تنظیم شده است. بنا براین همه پناهجویان ایرانی باید در جای که هستند متشکل شوند و اعلام کنند دلایل پناهنگی همه ما ناشی از حاکمیت ننگین جمهوری اسلامی است.

 

به علاوه لازم است همه ایرانیان، اعم از مذهبی و غیر مذهبی معلم ,کارگر , کارمند , ارتشی و…. وظیفه باید دست در دست هم بگذارند تا دست این جانیان از سر مردم کوتاه کنند. این راه پایان دادن به شرایط موجود در ایران است.

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ