تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: بهرام تورانی پناهندگی و فرار از جهنم جمهوری اسلامی شنبه, ۳۱ام اردیبهشت, ۱۳۹۰

bahram_torani_167_x_215

پناهندگی و فرار از جهنم جمهوری اسلامی

کشور هلند با وجود اعدام خانم زهرا بهرامی موضع چندان قابل توجهی نسبت به این جنایت نداشت و فقط مدت زمان کوتاهی را زبان زد مطبوعات و رسانه های خود قرار داد و به صورت کاملاٌ نمایشی و تظاهری برخورد کوتاهی با این انسان کشی داشت، درصورتی که جان یک انسان توسط جمهوری جنایتکار اسلامی گرفته شد. از نظر اینجانب اولین و مهمترین اقدام، قطع روابط دیپلماسی یا همان تعطیلی سفارت هلند تا پایان عمر جمهوری اسلامی و اخراج جاسوسان و جانیان مستقر در سفارت جمهوری اسلامی در هلند بود که متاسفانه تحقق نیافت. متاسفانه کشور ایران به دلیل منابع مالی عظیم مالی از جمله نفت و گازی که دارد و باج دهی پشت پرده جمهوری خائن و جنایتکار اسلامی به غرب درقالب قرادادهای کلان اقتصادی به عمر ننگین جمهوری اسلامی می افزاید و پیروزی انقلاب مردم ایران را به عقب می اندازد.

اگر چه سالیان سال است که تحریم پدیده و بهانه ای تازه برچشم پوشی یا دور زدن غرب از نادیده گرفتن نقض حقوق بشر در ایران نیست اما کشورهای اروپایی به جهت فرسودگی تحریم با شیوه جدیدی از تحریم شخصیت ها در خبرهای اخیر شاهدیم که جای سوال اینجاست آیا هنوز هم  با وجود کشتار، تجاوز، شکنجه و زندان آشکار، که ۳۲ سال تمام آزادی های اجتماعی ، فرهنگی و اعتقادی ما پایمال شده جواب گوست. تحریم یا تحریم شخصیت های حقیقی که در واقع با تفویض اختیار یا تغییر نام شخصیت ها در سازمانها و ارگانها عملاً تاثیری در آن ندارد، از نظر اینجانب تحریم یعنی باج دهی مستقیم یا غیرمستقیم جمهوری جنایتکار اسلامی به باج گیران ازجمله چین و روسیه یا عرب.

درصورتی که کوچکترین خللی در زندگی سرمایه داران و سردمداران جانی جمهوری اسلامی بوجود نمی آورد و تحریم فقط بهانه ای برای تحمل فشارهای اقتصادی که بیشترین آسیب آن فقط بردوش قشری از مردم رنج دیده و محروم به ویژه کارگران و بیکاران است.

اگر هلند و کشورهای اروپایی مدعی مدافع حقوق بشر روابط دیپلماسی خود با جمهوری جنایتکار اسلامی را قطع کرده بود بی شک قربانی بعدی که کامبیز روستائی بود نداشت. کامبیز با هزار و یک امید و آرزو ده سال در انتظار نجارت خود دوباره با جواب ضد انسانی دولت هلند مواجه شد و با خودسوزی اش خواست که صدای اعتراض پایانی خود را به گوش این مدعیان به ظاهر مدافع حقوق بشر برساند و ترجیح داد که در خود بسوزد نه در جهنم جمهوری اسلامی.

دفاع از پناهندگی و حق برخورداری از پناهندگی حق هر انسان آزاده به ویژه مردم فراری از جهنم جمهوری اسلامی است که طعم خوش آزادی و آزاده بودن را به خاطر وجود جمهوری خونخوار اسلامی نچشیده اند.  به رسمیت شناختن پناهندگان ایرانی حق ماست و از آن دفاع می کنیم و نباید اجازه داد که عمر و زندگی ما بدون هویت در اینگونه کشورها قربانی سیاستهای منفعت طلبانه دولتهای اروپایی شود.

زنده باد آزادی

مرگ برجمهوری اسلامی

بهرام تورانی

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ