تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: فاطمه قاسمی شوربایی به نام مذهب شنبه, ۳۱ام اردیبهشت, ۱۳۹۰

Fatemeh_Ghasemi_96_x_120

شوربایی به نام مذهب

قریب به سی و دو سال است که دین و سیاست همسو شده اند، همسویی که سالهای سال بر سیاست های کثیف جمهوری اسلامی کلاه شرعی میگذاشت.از روزی که آقای خمینی به ایران آمد، همگنی دین و سیاست را بطور واضح میشد لمس کرد، در صورتیکه دین و سیاست دو عنصر نا همگن ونا متقارنی هستند که آمیخته شدن آنها با هم فاجعه به بار خواهد آورد، فاجعه ای که باید نام آنرا جمهوری اسلامی گذاشت.

این همان سنگ بنایی است که آقای خمینی بعد از ورودش به ایران گذاشت بنایی که کاملاً کج گذاشته شده وفروپاشی اش نزدیک.

از نظر آقای خمینی دین و سیاست به مثابه دو کفه ترازویی بود که هر جا سیاست کم میاورد روی کفه دیگر که همان دین باشد با جستجو در زیر عبا وجیب چپ و راستش ، احادیث و روایات و خرافاتی بلغور شده منسوب به این امام و آن امام ، به گونه ای روی دین میپاشید که آب در دل کسی تکان نخورد وچنان آشی به خورد ملت میداد که مزه اش تا ابد بر ذائقه تاریخ خواهد ماند.

پس از مرگ خمینی و شکاندن تخم لق در دهان دولت فخیمه حال نوبت به آقای خامنه ای بود که عرض اندام کند ، خامنه ای که چند سالی را در رکاب استادش شاگردی میکرد حال میبایست با حضور در عرصه سیاسی- مذهبی و در یک کلام به معنای واقع دیکتاتوری درس پس میداد او که بسیار دانش آموخته خوبی بود در درس ریا و نفاق و ظلم و ستم، گوی سبقت را از استاد خویش ربوده ورکورددار این مقام شد، و کار را به جایی رساند که این اواخر و در پی انتخابات تقلبی بیست و دو خرداد هشتاد و هشت و اعتراضات پر شور و گسترده مردم برای به بازی گرفتن حقشان، هر چه کردند به در بسته خوردند، گویی دیگر استبداد، تهدید و ارعاب، شکنجه، زندان واعدام اثر نداشت.

بس تیرهایی بود که در تاریکی جهل به سنگ میخورد اما حکومت ظلم و جور که بدین امر واقف بود، با آن حقارتی که در تمامی دیکتاتورها به وضوح می توان دید، روی آن را با نقابی از قدرت و شکوه و اعتماد به نفس می آراست گویی که نه تنها خود این اوهام را باور دارند بلکه به باور آگاه مردم نیز رسیده است و طوری وانمود میکنند که تیرهایشان  کمانه را به مرکز سیبل نشانه رفته است، فارغ از اینکه مردم، حداقل در این چند سال اخیر نشان دادند که گول این سیبل ها وکمانه های دروغین را نمیخورند.  بعداز افسردگی های مکرر خامنه ای، محبان اهل ولایت از در تملق وارد شده و سناریوهای پیوسته ای را همچون سریالهای طنز به نمایش درآوردند، طنزی تلخ که باید بدان گریست. ابتدا آقای ابوترابی به نقل قول از ولادیمیر پوتین گفت: “که تمامی ویژگیهای نوشته شده برای مسیح را در آیت الله خامنه ای متجلی دیدم و ایشان نمادی از مسیح بر روی زمین است.” شاید این گفته بر میگردد به موضوع یا علی گفتن خامنه ای موقع خروج از رحم مادرش به نقل از قابله، خصوصیتی مشترک با مسیح که در گهواره سخن گفت.

دومین سناریوی مضحک، مستند ناشیانه ظهور است که حتی ملایان ذوب شده در ولایت نیز که از کاسه لیسان حکومت بوده اند به ساخت از این دست مستندات اعتراض کرده اند این در حالی است که خود آقای خامنه ای در این مورد مهرسکوت بر لب نشانده است و چنان …..در گل مانده است که نه میتواند با وجود اعتراضهای مراجعین تقلید بر آن صحه بگذارد و نه قدرت مطلقه اش اجازه میدهد که رد کند مبادا که لرزشی در سلطنتش ایجاد شود، و در جایی آقای مصباح یزدی گفته که رهبری خیلی بالاتر از سید خراسانی است. افاضات این آقای مصباح یزدی گویی تمامی ندارد او و همرزمش آقای جنتی که از ذوب شدگان در ولایت بشمار میروند، متوسلین سلطنت ولایی محسوب میشوند. 

وای بر شما که کار را به جایی رسانده اید که به خاطر ترس از دست دادن جایگاهتان در راس قدرت هر ملعبه ای را به اسم دین وهر آشی را به اسم مذهب به خورد مردم میدهید، و چه خوب ملت حقتان را کف دستتان گذاشته وآش در دهان نگذاشته را قی میکنند.

باسپاس

فاطمه قاسمی

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ