تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: در باره لجن پراکنی های روزنامه کیهان علیه تحصن پناهجویان در گوتنبرگ جمعه, ۲۳ام اردیبهشت, ۱۳۹۰

اخیرا  کیهان٬ روزنامه ولی فقیه جمهوری اسلامی٬ خود را ناچار دیده که علیه تحصن پناهجویان در گوتنبرگ “اظهار نظر” کند. کیهان با کوچک جلوه دادن این حرکت اعتراضی سعی کرده است که از یکطرف نقش حاکمیت اعدام و سرکوب جمهوری اسلامی بعنوان عامل اصلی فرار ایرانیان از ایران را پرده پوشی کند و هم سیاستهای ضد انسانی پناهنده پذیری دولتهای غربی در خصوص پناهندگی را مورد تایید قرار دهد.  کیهان می نویسد:

 

“برخی از عناصر فرصت طلب طی چند سال اخیر با عزیمت به کشورهای اروپایی، ضمن سیاسی و اپوزیسیون معرفی کردن خود ادعاهایی نظیر اذیت و شکنجه و تجاوز را مطرح می کنند. برخی دیگر از آنها حتی حاضر شده اند ادعا کنند همجنس باز یا بهایی و…هستند که حقوقشان در ایران نقض شده است. اما طرف های غربی هم به مرور زمان آموخته اند به هرکسی پناهندگی ندهند و فقط از میان آنها تعدادی را که به کار همکاری می آیند، انتخاب کنند.”

 

اولا این عناصر “فرصت طلب و ضد انقلاب”  همان مردم شریفی هستند که شما مزدوران و جانیان جمهوری اسلامی در ایران خونشان را در شیشه کرده اید و اگر مجبور به ترک خانه و عزیزانشان می شوند بدلیل جهنمی است که شما بوجود آورده اید۔ اینها انسانهای شریفی هستند که بدلیل زن بودن٬ داشتن تمایلات جنسی متفاوت٬ بدیل حق طلب بودن و بدلیل نپذیرفتن ستم و سرکوب رژیم خونخوار شما و خطر زندان و شکنجه و  اعدام به کشور دیگری پناهنده شده اند. این انسانهای که شما آنها را “مشتی فراری و فرصت طلب” نامیده اید٬ آبرو وجدان بیدار جامعه ایران  و شما لکه ننگ آن جامعه هستید که باید پاکتان کرد.

 

در ثانی شکنجه و جرم و جنایت شما چنان بر سر زبانهاست که با هیچ نیرنگ و دروغ آخوندی قابل انکار نیست۔ کهریزک ساخته ذهن ما نیست! کهریزک جهنمی است که شما ساختید۔ قتل عام زندانسان سیاسی در دوره های مختلف ساخته اپوزیسیون نیست٬ اینها جنایتی است که شما آفریدید و گورهای بی نام و نشان شاهد آن است. ستم و تبعیض خشن علیه زنان و بی حقوقی مطلق آنها در جامعه ایران بازتاب اجرای قوانین متجرانه اسلامی توسط شماست و واقعیت تاسف بار امروز جامعه ایران است. شما بدعت گذار سنگسار در ایران معاصر هستید و دهها زن و مردی که بی رحمانه سنگسار شده اند٬ شاهدی بر این مدعاست. شما اینقدر بی رحم و خونخوار هستید که حتی حاضر نیستید به همپالگی های خود و کسانی که روز و شب از نظام جمهوری اسلامی دفاع می کنند رحم کنید و آنها را زندان و شکنجه می کنید. حریم زندگی خصوصی مردم ایران به کنار٬ شما حتی رئیس جمهور آدمکشتان را به “حرام کردن همسر” بر سر منبر نماز جمعه تهدید میکند. این است جمهوری اسلامی و این دلیل اصلی فرار مردم از آن کشور است۔ پناهندگی حق مسلم همه کسانی است که از این وضعیت غیر قابل تحمل گریخته اند.

 

و در آخر نیز اشاره کنیم عجیب نیست که جمهوری اسلامی و روزنامه کیهان از سیاستهای سختگیرانه پناهنده پذیری دول غربی ابراز خشنودی می کنند. حتما پشت پرده دیپورت پناهجویان به ایران از سوی دولت سوئد و جمهوری اسلامی ساخت و پاختی هست. حتما با یکدیگر توافقاتی کرده اند که چنین به هم نان قرض می دهند. این منزجر کننده است و باید شدیدا محکوم شود. به جمهوری اسلامی و مزدوران آن در روزنامه کیهان اطمینان خاطر می دهیم که با تمام وجود از حرمت و شرف پناهنده ایرانی و از حق مسلم پناهندگی آنها دفاع خواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد جان و ارزرش انسانهای قربانی جمهوری اسلامی مورد معاملات کثیف قرار گیرد.

 

فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی- سوئد

۱۱ می ۲۰۱۱


 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ