تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: مسعود صالحی _ ژن خوب، ژن بد یکشنبه, ۲ام مهر, ۱۳۹۶

 

ژن خوب، ژن بد

مدتی است که در دنیای مجازی پست‌هایی دست‌به‌دست می‌شود به اسم ژن خوب یا مرغوب. البته خیلی از این پست‌ها به‌صورت تمسخرآمیزی هستند که حالت جواب دارند، ولی چیزی که هست وجود این صحبت‌ها و بحث‌ها است که از بازماندگان یکسری از آدم‌های جنایتکار، خون‌خوار و دزد به دنیای مجازی و روزنامه‌ها راه پیداکرده که با بیان دیدگاه‌های مثبت خود نسبت به پدران جنایت‌کارشان صحبت می‌کنند. البته این امر طبیعی است که هر فرزندی از پدر خود تعریف می‌کند اما باهوش بودن و مردم‌دوست نشان دادن این افراد، دقیقاً توهین به شعور کل ملت است.

مثلاً خمینی را مردم‌دوست و طرف‌دار دموکراسی نشان می‌دهند و از او به‌عنوان یک آدم باهوش و بااستعداد یاد می‌کنند. کسی که تا پایان عمر نمی‌دانست جای فاعل و مفعول یک جمله کجاست. یا جنایتکار دیگری مانند صادق خلخالی که اوایل انقلاب هرکسی را که می‌خواست بدون هیچ دلیلی به جوخه اعدام می‌فرستاد و خون هزاران جوان بی‌گناه را بدون هیچ محاکمه قانونی به زمین ریخت و داغ دختران و پسران را که امید و آینده خانواده بودند بر دل پدر و مادرانشان گذاشت و یا همان پدر و مادرها را اعدام کرد و خانواده‌های بسیاری را از هم متلاشی کرد بدون هیچ توجیه و دلیل محکمه‌پسندی.

خمینی و دار و دسته جنایت‌کارش تمام ملت ایران را دشمن خود می‌دانستند و ایران را غنیمت جنگی که بعد از سال‌ها توانسته بودند به آن تسلط پیدا کنند، که همین دلیل باعث جنایات زیادی از طرف این آدم‌های عاری از هرگونه عطوفت و انسان‌دوستی در ایران شد که هنوز هم ادامه دارد و هرگونه اعتراضی را با شدیدترین حالت ممکن سرکوب می‌کنند، چون می‌دانند هیچ جایگاهی بر روی زمین ندارند و بعد از نابودی حکومت ننگینشان در ایران کاملاً از بین خواهند رفت. به همین دلیل این‌گونه برخورد می‌کنند. ولی چیزی که هست این فرزندان حکومت هستند که می‌خواهند وارد عرصه قدرت سیاسی شوند و به این دلیل باید رفتار گذشته پدران خود را توجیه کنند و خون‌خواری‌های آن‌ها را کاملاً درست و قانونی جلوه دهند تا بتوانند جایی برای خود باز کنند و دید مثبت خویش را نسبت به پدرانشان به جامعه تلقین کنند. آیا واقعاً این امکان‌پذیر است که مثلاً خلخالی را دموکرات و مردم‌دوست جلوه داد؟ یا خمینی را ناجی مردم ایران از ظلم و ستم شاهان نشان داد و در موردش مطلب نوشت؟ یا هاشمی رفسنجانی را مردی روشن‌فکر و طالب پیش‌رفت ایران و بالا بردن نام ایرانی دانست؟ البته که ما مردم فراموش‌کاری هستیم و خیلی زود به همه‌چیز عادت می‌کنیم و می‌گوییم مصلحت این است، خدا سزای آدم‌های جنایت‌کار را می‌دهد و همیشه منتظر ناجی‌ای از دنیای دیگر یا از آسمان‌ها هستیم.

عکس‌های لو رفته از خانواده‌های افرادی مانند حسین الله کرم که فرمانده چماق‌داران و لباس‌شخصی‌های  رژیم است، نشان می‌دهد که دخترش در جشن‌های خارج از کشور با لباس‌های به‌اصطلاح خودشان مبتذل ظاهر می‌شود، کسی که بابت بیرون بودن یک تار موی دختران با بدترین حالت با آن‌ها برخورد فیزیکی می‌کند، انجام هر کاری را برای خانواده خودش بلامانع می‌داند.

نوه خمینی از ژن خوب پدربزرگش یاد می‌کند، کسی که دستور تمام قتل‌های اول انقلاب تا سال ۶۷ را داد و تصمیم به جنگ ایران و عراق گرفت تا هر روز شاهد کشته شدن هزاران جوان بی‌گناه که هدفی جز دفاع از خاک کشورشان را نداشتند باشیم و یا  بقیه سرکرده‌های این حکومت دزد و جنایتکار و خون‌خوار که در کارهای خلاف ضد بشری از هم پیشی می‌گیرند، کشوری که در حال حاضر شاهد آن هستیم را به وجود آورده‌اند که باکمال تأسف در فقر، فحشا، اعتیاد، فساد مالی و پایین‌ترین حد از امکانات زندگی با تمام ثروتی که دارد در رتبه‌های آخر کشورها قرارگرفته است.

به امید هوشیاری و برخاستن تمام اقشار جامعه و ساختن ایران

مسعود صالحی

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ