تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: اجازه نخواهیم داد هیات کنسولی جمهوری اسلامی در شهر گوتنبرگ حضور پیدا کنند شنبه, ۲۵ام اردیبهشت, ۱۳۹۵

 

 

فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی قبل از هرچیز از پلیس و از مسئولین کمون گوتنبرگ می خواهد که به هیات کنسولی جمهوری اسلامی اجازه استقرار ندهند، در غیر این صورت هر اتفاقی بیافتد مسئولیت آن با پلیس و کمون شهر گوتنبرگ خواهد بود. پلیس گوتنبرگ نباید نگران این  باشد که چنانچه به آنها اجازه استقرار ندهد “دموکراسی” سوئد زیر سئوال می رود. اینها نمایندگان و فرستادگان رژیمی هستند که دستشان به خون هزاران نفر از مردم ایران آغشته است.آمار سازمان عفو بین الملل نشان می دهد که تنها در سال گذشته ۹۹۶ مورد حکم اعدام در ایران به اجرا گذاشته شده است. دولت سوئد نباید به این موضوع مهم بی تفاوت باشد و تحت نام احترام به “دموکراسی و حقوق بشر” به آنها اجازه استقرار  بدهد.

 

بسیاری از ایرانیان در سوئد و در سراسر جهان از دست این جانیان در تبعید بسر می برند. افرادی که سالها در زندان های این رژیم شکنجه شده اند، کسانی که از ادارات و نهادهای آموزشی و مراکز صنعتی اخراج شدند، خانواده و بازماندگان هزاران نفر که به جوخه اعدام سپرده شده اند، خبرنگاران  و فیلم سازان و ناشران کتاب و زنان و جوانان و هزاران پناهجوی ایرانی که از ترس زندان و شکنجه و مجازات مرگ در خارج از مرزهای ایران بسر می برند، از وجود و حضور مامورین و فرستادگان این رژِیم خشمگین و متنفر هستد. به همین دلیل در هر جایی ازشهر گوتنبرگ مستقر شوند خیلی ساده بساطشان را به هم می زنیم.

 

هدف سفارت جمهوری اسلامی از اعزام کارکنانش به شهر گوتنبرگ  ارائه خدمات به ایرانیان مقیم خارج نیست و هیچ وقت هم چنین هدفی نداشته اند.هدفشان تامین حضور سیاسی است و مبارزه ما ایرانیان مقیم خارج هم علیه حضور جمهوری اسلامی  کاملا سیاسی است.

 

سفارتی ها هنوز محل استقرارشان را در شهر گوتنبرگ علنی نکرده اند، فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی با صدور این اطلاعیه اعلام آمادگی می کند تا به همراه دیگرمخالفین جمهوری اسلامی در صورت مشخص شدن محل استقرار آنها،اعتراض خیابانی سازمان بدهد. در اطلاعیه ای که سفارت جمهوری اسلامی در سوئد صادر کرده، آمده است در روزهای شنبه و یکشنبه ۲۱و ۲۲  ماه مه در شهر گوتنبرگ مستقر می شوند.

فدراسیون سراسری پناهندگان  ایرانی

۱۴-۵-۲۰۱۶

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ