تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: در محکومیت جنایت تروریستهای اسلامی در پاریس – فدراسیون سراسری پناهندگان ایزانی چهارشنبه, ۲۷ام آبان, ۱۳۹۴

 

جنایت تروریستهای اسلامی داعش در پاریس که منجر به کشته شدن حداقل ۱۲۹ نفر و زخمی شدن شمار زیادی از مردم بیگناه شد، فقط حمله به مردم فرانسه نبود. این حمله ای به همه مردم آزادیخواه جهان بود تا با ایجاد فضای ناامن ما را مرعوب کنند و به تمکین در مقابل تروریسم اسلامی بکشانند.

 

اما این عمل جنایتکارانه نه تنها مردم متمدن و آزادیخواه را مرعوب نمی کند، بلکه نفرت و انزجار مردم از اسلام سیاسی، روز به روز بیشتر می شود و اجازه نخواهند داد که تروریسم اسلامی جامعه مدنی را به قتلگاه شهروندانش تبدیل کند. لازم است که محکم و استوار در مقابل تروریستهای اسلامی ایستاد و از امنیت شهروندان دفاع کرد.

سر برآوردن این جریانات ضد انسانی اساسا حاصل سیاستهای دول غربی در خاورمیانه و شمال آفریقا و استفاده ابزاری از آنها برای مقابله با جنبش اصیل آزادیخواهانه مردم در این کشورها بوده است. برای بسیاری از ما که تجربه ایران را پشت سر داریم روشن است که روی کار آمدن جمهوری اسلامی در ایران با حمایت دول غربی میسر شد. سپس طالبان برای دفع خطر شوروی توسط دولت آمریکا در افغانستان خلق و حمایت شد و داعش نیز در رقابت های منطقه ای با کمک های تسلیحاتی و مالی دولتهای متحد آمریکا نظیر ترکیه و عربستان سعودی و قطر پا گرفت و به جان مردم منطقه انداخته شد.

برای خلاص شدن از شر جریانات تروریست اسلامی لازم است که بشریت آزادیخواه در ابعاد هر چه وسیعتر از مبارزات عادلانه و آزادیخواهانه مردم ایران و عراق و سایر کشورها حمایت کنند. کارگران، زنان، دانشجویان و جوانان در ایران و عراق و افغانستان و دیگر کشورهای تحت حاکمیت اسلامی ها و دستجات قومی ساخته و پرداخته دول غربی به میدان آمده اند تا در نبردی رودررو خود را از شر همه این جریانات سیاه و ضد بشری خلاص کنند. پپشروی و موفقیت در این مبارزه فقط به این کشورها محدود نخواهد ماند و دست و بال تروریسم اسلامی را در همه جای جهان و منجمله اروپا قطع خواهد کرد. لازم است مردم به دولت های غربی فشار آورند که دست از حمایت و سازش با دولت های اسلامی دست بردارند. دفاع از سکولاریسم و ارزشهای برابری طلبانه انسانی و جهانشمول فضا را بر جریانات قومی و مذهبی تنگ خواهد کرد.

 

یک راه حل اساسی پایان دادن به آوارگی میلیونها انسان، یک قدم مهم برای جلوگیری از بالا گرفتن نزاعهای قومی و مذهبی این است که به سیاست دولتهای غربی یعنی سیاست حمایت و پشتیبانی از نیروهای قومی و اسلامی و دولت های دیکتاتور و جنایتکار در خاورمیانه و جهان پایان داده شود و بشریت متمدن به حمایت بی دریغ از مبارزات آزادیخواهانه مردم کشورهایی نظیر ایران و عراق بپردازند.

فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی جنایت تروریستهای اسلامی در پاریس را قویا محکوم می کند و مراتب همدردی خود را صمیمانه با خانواده های قربانیان و مردم پاریس اعلام می دارد.

 

همبستگی- فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

۱۷ نوامبر ۲۰۱۵

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ