تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: مسعود صالحی:حق مسلم چیست؟ شنبه, ۱۶ام خرداد, ۱۳۹۴

حکومت اسلامی ایران سال‌ها از حق مسلم ملت ایران دم زد و گفت. توی بوق و کرنا کردند، چه پول‌هایی با رقم‌های نجومی در این مدت به اسم حق مسلم ملت ایران به تاراج رفت و معلوم نیست در چه جاهایی و در جیب چه کسانی رفت و تنها چیزی که به‌عنوان حق مسلم باقی ماند فقر و تنگدستی، گرانی، بیکاری، بالا رفتن آمار فحشا و اعتیاد و هزاران بلای دیگر بر سر فرهنگ جامعه و اعتبار مردم آمد و هنوز هم ادامه دارد. حال دیگر صحبت از حق مسلم نیست. بیش از ۱۰ سال ملت با این فشارها دست‌به‌گریبان بودند و زندگی در کام ایرانیان تلخ‌تر از زهر شد و حال می‌گویند رهبر ایران بعد از ثروت بی‌نهایتی که در این دوران به دست آورده و تمامی هزار فامیلش میلیارد دلاری شده‌اند و در ناز و نعمت زندگی می‌کنند جام زهر نوشیده است. (خدا از این جام‌ها نصیب ما هم بکند).
در تمامی این سال‌ها، حکومت غارتگر اسلامی به‌جز دروغ‌گویی، دزدی، زورگویی و کشتن جوانان و اختلاس‌های بزرگ هیچ‌چیز دیگری برای ایرانیان نداشته و تازه بعد از همه این‌ها عده‌ای، از این موجودات حکومتی قهرمان ملی می‌سازند و با آغوش باز از آنان استقبال می‌کنند. این جماعت همیشه گول‌خورده تمامی مشکلاتشان را فراموش می‌کنند، حق مسلم را کنار می‌گذارند و از آدم‌های روباه‌صفت و دروغ‌گویی همچون روحانی و ظریف و بقیه دست‌اندرکاران حکومتی، همچون یک قهرمان و مدافع حقوق ایرانی نام می‌برند. واقعاً جای بسی تأسف است.
تمام این رجال و سردمداران حکومت از حق مسلم دم می‌زنند ولی نه کسی می‌پرسد و نه کسی جواب می‌دهد که در یک سال گذشته مبلغ ۹.۵ میلیارد دلار از پول‌های ملت که در بانک‌های خارجی بلوکه‌شده بود و به ایران پس داده شد و حق مسلم مردم ایران است، الآن کجاست؟ به‌حساب چه کسی رفته و یا خرج چه‌کاری شده است؟ از این حق‌ها کسی حرفی نمی‌زند و دنبالش را نمی‌گیرد چون تمام این چراها به بیت رهبری و سپاه پاسداران ختم می‌شود و مردم همیشه فراموش‌کار حق دخالت در این امور را ندارند.
به امید آزادی و نابودی حکومت اسلامی حاکم بر ایرانCapture

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ