تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: علی عشقی:نفرت مذهبی باعث کشتن ۱۲ مسیحی توسط مسلمانان شد شنبه, ۱۶ام خرداد, ۱۳۹۴

پناه‌جویان مسلمان در یک اقدام وحشتناک ۱۲ پناه‌جوی مسیحی را در دریای مدیترانه غرق کردند.

وزارت دادگستری و پلیس ایتالیا از دستگیری ۱۵ پناه‌جوی مسلمان به اتهام دست داشتن در قتل ۱۲ پناه‌جوی مسیحی به دلیل “نفرت مذهبی” خبر داده‌اند.

بنا بر اطلاعیهٔ پلیس، این پناه‌جویان که از لیبی عازم ایتالیا بودند، در مسیر رسیدن به این کشور و در آب‌های دریای مدیترانه، با پناه‌جویان مسیحی وارد مشاجره اعتقادی می‌شوند و آن‌ها را از قایق به داخل آب، پرتاب و غرق می‌کنند.

مسلمانان شجاع و غیور بار دیگر به جهانیان ثابت کردند که اسلام دین صلح و دوستی و برادری است.
احتمالاً هدف متعالی این مجاهدان جان‌برکف گسترش اسلام عزیز بوده و در جریان بحث و مشاجره، ضعف اطلاعاتی از محتوای دین خود و نبود استدلال کافی باعث شده طبق معمول دست به خشونت بزنند ولی این بار خشونت کلامی و عبارات مستهجن و تهدیدآمیز نسبت به منتقدین را کارساز ندانستند و از خشونت فیزیکی برای نجات آبروی اسلام بهره لازم را برده‌اند.

به نظر شما عجیب نیست که هنوز پای مهاجران مسلمان به کشور اروپائی باز نشده شروع به
نفرت پراکنی و آدم کشی می‌کنند؟ مسیحیان را غرق می‌کنند و بعد وارد کشوری می‌شوند که خود مرکز مسیحیت است و اعلام پناهندگی و درخواست کمک می‌کنند؟! دلیل این‌همه خشونت و نفرت بی‌پایان نسبت به دگراندیشان چیست؟ تاکنون هیچ نتیجهٔ منطقی و موجهی برای مهاجرت و فرار برخی از مسلمانان از کشورهای خود و پناهنده شدن به کشورهای غیرمسلمان یا همان (بلاد کفر معروف) به دست نیامده است.

آیا اسلام این‌ها هم اسلام واقعی نیست؟!

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ