تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: ماهرخ فیروزه:دزدان سرافراز شنبه, ۱۶ام خرداد, ۱۳۹۴

هر دم از این باغ بری می‌رسد…
این بار دیگر داستان هرچه بگندد نمکش می‌زنیم، شد. فرمانده کل نیروی انتظامی ایران یعنی کسی که باید ناظر بر امنیت جامعه و حافظ مال و ناموس و آسایش داخل کشور باشد و عرصه را بر تبهکاران و دزدان تنگ کند خود به جرم دزدی در حد فرماندهی کل، دستگیر شد و با رقمی نجومی، برگی دیگر بر افتخارات حکومت اسلامی حاکم بر ایران افزود، باشد که این فرمانده دزد تا مقام رهبری نیز پیش برود، چون حال مردمی که به امید این حکومت دزد و فاسد و فرماندهان بی‌لیاقت شب‌ها سر بر بالین می‌گذارند از این بهتر نمی‌شود، چون تمام افراد رژیم از رأس تا آن بسیجی‌ای که در خیابان ول می‌چرخد ضد ایران و ایرانی هستند و این کشور را غنیمت جنگی می‌دانند و این امر باعث می‌شود هرکسی در هر مقامی که هست مسئولیت خویش را نادیده بگیرد و فقط در اختلاس و دزدی گوی سبقت را از هم‌پالکی‌های خود برباید.
از زمان شکل‌گیری این حکومت مستبد و ویرانگر اسلامی هرروز بر فقر مردم افزوده شد درصورتی‌که تمام مسئولین آن روزبه‌روز بر ثروت خود افزودند و هر شخصی با هر ظاهری که در این دستگاه دارای پست و مقامی شد شعارش خدمت به مردم بود ولی در عمل همه یک هدف مشترک داشتند و هدف نابودی و چپاول ایران بود تا بتوانند سهم بیشتری از پول‌های بی‌حساب‌وکتاب این مرزوبوم نصیبشان شود.
در این حکومت هیچ‌کس قرار نیست به مردم ایران نه جوابی بدهد نه خدمتی بکند درنتیجه این چپاول روزبه‌روز نسبت به گذشته پیشرفت چشمگیرتری دارد. مثلاً در سال‌های اول انقلاب که آقای کروبی رئیس مجلس شورای اسلامی بود در عروسی پسرش سکه‌های طلا بر سر عروس و داماد می‌ریخت و جشن‌های باشکوهی برای فرزندانش می‌گرفت درصورتی‌که درست در همان زمان از هر خانواده ایرانی یک جوان در جبهه‌های جنگ کفر علیه باطل می‌جنگیدند و هرروز جنازه‌های آنان بر سردست تحول پدران و مادرانشان می‌شد. هم‌اکنون نیز این دزدی‌ها و خیانت‌ها در رده‌های بالاتری انجام می‌شود درست درزمانی که ملت ایران با فقر و بیکاری دست‌وپنجه نرم می‌کنند و خانواده‌هایی هستند که به نان شب محتاج می‌باشند و سر گرسنه بر زمین می‌گذارند سرکردگان رژیم اسلامی فرزندان دردانه و بی‌لیاقت خود را با ماشین‌های آن‌چنانی مانند مازراتی، پورشه، فراری و … سرگرم می‌کنند یا به کشورهای اروپایی می‌فرستند تا در ویلاهای خصوصی‌شان چند وقتی آب‌وهوا عوض کنند تا خدایی تاکرده حوصله‌شان سر نرود.
به همین دلیل است که سعی می‌کنند از هم دیگر پیشی گرفته و روزبه‌روز بر رقم دزدی‌ها افزوده می‌شود تا از همدیگر جا نمانند و به قول صادق هدایت وای به حال کشوری که حکومتش به دست دزدان و … بیفتد.
به امید آزادی ایران از دست این غارتگران و چپاولگران ضد ایرانی.

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ