تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: عبدالله اسدی،جنایت تروریست های اسلامی در پاریس بار دیگر تنفر افکار عمومی از پدیده شوم مذهب را برانگیخت دوشنبه, ۲۹ام دی, ۱۳۹۳

حمله به دفتر هفته نامه چارلی ابدو نفرت انگیز بود؛ زخم عمیقی بود بر پیکر جامعه بشری اما یاد و خاطره قربانیان این جنایت همیشه زنده خواهد ماند.

این جنایت یادآور دهها تجربه تلخ در طول عمر جهموری اسلامی در ایران است. در هر نقطه ای از دنیا که اسلامی ها دست به جنایت می زنند سران جمهوری اسلامی نیز به تکاپو می افتند. چون همه اینها به سابقه تروریستی و جنایت جمهوری اسلامی ربط مستقیم پیدا می کند. خمینی بدون اینکه کتاب آیات شیطانی را ببیند و بخواند فتوای قتل سلمان رشدی را از آن ور دنیا صادر کرد. جنایت اسلامی ها علیه شارلی ابدو در پاریس شباهت زیادی با ترور عبدل رحمان قاسملو در وین و صادق شرفکندی و همراهانش از رهبران حزب دمکرات کردستان ایران که در سال ۱۹۹۲دررستوران میکنوس در شهر برلین اتفاق افتاد، دارد.اگرچه موضعات متفاوت بود اما هردو دلخراش و جنایتکارانه بود.در ایران هزاران نفر را به جرم کافر و بی دین به جوخه اعدام سپردند.

دادگاه میکونوس که در آلمان تشکیل شد یکی از پراهمیت ‌ترین دادگاه‌ها علیه جمهوری اسلامی بود که در آن، مقامات اصلی نظام به دست داشتن درقتل مخالفین خود در خارج از ایران متهم شدند و به ترتیب، علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی، هاشمی رفسنجانی رئیس جمهور وقت، علی فلاحیان وزیر اطلاعات وقت و علی اکبر ولایتی وزیر امور خارجه وقت، توسط دادگاه میکونوس به دست داشتن در سازماندهی ترور رستوران میکنوس محکوم شدند. به دنبال حکم دادگاه میکنوس تاکنون هیچ کدام از آنها جرات خارج شدن از ایران را نداشته اند.

ترور فریدون فرخزاد در ۷ اوت ۱۹۹۲ در بن آلمان، شاهپور بختیار در پاریس، غلام کشاورز سخنگویی فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی در لارناکای قبرس و ترور صدیق کمانگر در کردستان عراق و سازماندهی قتل های زنجیره ای در دوره ریاست جمهوری خاتمی و ترور پروانه و داریوش فروهر به طرزبسیار فجیع در منزل خود، ترور محمد مختاری و پوینده، کشتن زهرا کاظمی خبرنگار ایرانی کانادایی و جنایت کهریزک در سال ۸۸ یکی پس از دیگری از کارنامه جنایات جمهوری اسلامی هستند. جمهوری اسلامی و ال قائده، داعش و بوکوحرام، طالبان و الشباب و همه و همه از پیروان محمد پیغمبراسلام و متعلق به قرون وسطی هستند.

چارلی ابدو متعلق به تمدن بشر امروز بود. طرفدار برابری و عدالت اجتماعی بود،علیه راسیسم و نژادپرستی و علیه دین و علیه نظام سرمایه داری و متعلق به خدا ناباوران بود.اسلامی های بی تمدن و آدمکش باید بدانند که با به خاک و خون کشیدن نویسندگان و کارکنان زحمتکش چارلی ابدو، تنفر میلیونها نفر را علیه پیغمبران و پیروان قرآن و انجیل و دستگاه مذهب برانگیخته اند. باید بفهمند با ترور و حذف فیزیکی سکولارها و چپها و خدا ناباوران، نه تنها نمی توانند دهانها را ببندند بلکه با این رفتارها میلیونها نفر را به آرمانها و باور شارلی ابدو و کارنان این هفته نامه آشنا و نزدیک و علاقمند کرده اند.

زنده باد شارلی ابدو

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ