تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: مسعود صالحی : قتل و غارت در ایران دوشنبه, ۱۷ام آذر, ۱۳۹۳

Capture

 

«این ننگ را ویران کنید»

 ولتر

 

 

نظام جمهوری اسلامی که اکثریت مردم مخالف آن هستند و با آن مشکل دارند طی ۳۶ سال حکومت خود قوانینی را پیاده کرده که باعث فلاکت و بدبختی‌های بشماری برای ملت ایران شده و به خاطر سرپوش گذاشتن روی تمام این قوانین با قلدری بیش‌ازاندازه تن به هر کاری برای سرکوب کردن افراد جامعه و جلوگیری از مخالفت مردم می‌دهد. این اعمال شامل شکنجه، قتل‌های زنجیره‌ای پشت پرده، اعدام‌های روزانه و جنایت‌های دیگری مانند اسید پاشیدن به‌صورت زنان و دختران زیباروی ایرانی است که درنهایت مردم ایران را ازلحاظ فرهنگ و اخلاق، رفتار درست، اتحاد و همدلی با یکدیگر، به عقب کشانده و جدا کرده تا بتوانند قدرت و ثروت خود را افزایش دهند و بیشتر بتازند که همه این قوانین باعث قتل و غارت در ایران و بی‌اعتبار شدن مردم ایران در بین سایر کشورهای جهان شده است.

حکومت جمهوری اسلامی در تمامی سال‌های گذشته و حال همیشه سعی در این داشته با شعار «تفرقه بینداز و حکومت کن» که بر همه مردم روشن است حکومت خود را محکم و محکم‌تر کند. متأسفانه برخی از مردم هم به این حرکت دامن زده و ادامه می‌دهند. مثل اعدام‌هایی که به خاطر قصاص انجام می‌دهند. سیستم قضایی مریض جمهوری اسلامی توپ را به داخل زمین خانواده‌های مقتول می‌اندازد و انسان‌ها را وادار می‌کند که با احساسات تصمیم بگیرند و به خود اجازه دهند که طناب دار را به گردن انسان دیگری انداخته و نظاره‌گر جان دادن همنوع خود باشند و تخم نفرت و کینه که باعث جدائی و فاصله بین افراد یک جامعه می‌شود را با دست خود در زمین جمهوری اسلامی بکارند و پرورش دهند. این موضوعی است که نظام حاکم از آن لذت برده و به خود می‌بالد که به این راحتی بر این کشور ثروتمند و ملت آن مسلط شده و اریکه قدرت را در دست گرفته و به هر شکل ممکن استفاده می‌برد.

دولت به خودش اجازه می‌دهد که برای همه‌چیز جامعه و مردمش ازجمله پوشش، خوراک، رفتارهای بین انسان‌ها به سلیقه خود تصمیم بگیرد و خود را مالک بی‌چون‌وچرای کل جامعه می‌داند تا جایی که حتی تصمیم می‌گیرد که صورت افراد جامعه را عوض کند. (اسیدپاشی‌های اخیر)

این حکومت سرسپردگانی دارد که معروف‌اند به افراد ساندیس‌خور که در باطن خوراک روزانه آن‌ها نفت خام است و به خاطر همین امتیاز به‌جای آوردن کلاه، سر می‌آورند و بدون چون‌وچرا تمامی اوامر و خواسته‌های شوم ولایت و حکومت را انجام می‌دهند، به خاطر داشته‌هایی که در طول دوره انقلاب و بخصوص دوره خامنه‌ای به دست آورده‌اند و قصد از دست دادنش را هم ندارند و به هیچ‌چیز و هیچ‌کس رحم نمی‌کنند، کشتن و نابود کردن انسان‌ها و خانواده‌ها جزو کارهای پیش‌پاافتاده ایشان است و بانام بسیجی و حزب‌الله دستشان برای هر کاری باز است و حمایت می‌شوند.

درنهایت تمامی این فشارهایی که بر مردم و جامعه می‌آید ساخته دست نزدیکان و وابستگان حکومت است که با حضور و تائید کردن نظام درجاهای مختلف و رنگ‌به‌رنگ کردن خود مانند سبز و بنفش و غیره ساقه این درخت تناور را قطورتر کرده و تن به‌دروغ و نیرنگ‌های آخوندی داده و خود را مانند عروسک خیمه‌شب‌بازی در اختیارشان قرار داده‌اند، اما اکثریت مردم به‌جان‌آمده مدت‌هاست این نظام را با همه اشکال و رنگ‌هایش نمی‌خواهند و درصدد از میان برداشتن آن هستند.

مسعود صالحی

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ