تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: حسین خزاعی : مشکلات کشور و سوء مدیریت جمهوری اسلامی دوشنبه, ۱۷ام آذر, ۱۳۹۳

hosein kh 181 x 290

 

حکومت جمهوری اسلامی ایران جای پایش در تمام مشکلات مردم ایران چنان بزرگ و فشرده جلوه می‌کند که جای هیچ شک و شبهه‌ای نمی‌ماند. عدم مدیریت این جنابان، بزرگ‌ترین بلا در طول تاریخ برای ایران و ایرانی بوده و هست. وجود مدیران نالایق و نادان، زندگی را به کام همه مردم ایران تلخ و غیرقابل‌تحمل کرده است؛ مانند مشکل کمبود آب که بدون داشتن اطلاعات کافی دست‌به‌کارهای نادرست و غیرعلمی زده‌اند ازجمله ساختن سدهای غیراستاندارد. بدون دانش و مطالعه آب را داخل سدها هدایت کرده‌اند و این باعث شده که رودخانه‌ها از روند طبیعی خود خارج‌شده و خشک شوند و دریاچه‌ها به باتلاق و نمک زار تبدیل شوند و بعد برای ماست‌مالی هرکدام از این خرابکاری‌ها میلیاردها دلار هزینه کنند که دیگر فایده‌ای ندارد چون بازهم این هزینه‌ها به دست همان مدیران نالایق و نادان قرار است خرج اصلاحات شود. متأسفانه این پول‌ها که باید برای رفع فقر و تنگدستی مردم استفاده شود در چاه ندانم‌کاری‌ها و نادانی‌های این مدیران ریخته می‌شود.

در کنار کم‌آبی و خشک‌سالی مشکل بزرگ‌تر و خطرناک‌تری هست به نام آلودگی هوا که بازهم این نظام خائن جمهوری اسلامی مسئول آن است که با زد و بندهای مالی و افزایش قدرت نظامی خود باعث آن شدند. با واردکردن بنزین غیراستاندارد ارزان‌قیمت و غیراستاندارد از کشور چین، دوست و عزیزکرده جمهوری اسلامی، آلودگی هوا را به حدی افزایش دادند که اگر از همین امروز شروع به پاک‌سازی هوا بکنند اثرات آن تا ده سال آینده بر جای خواهد ماند.

به خاطر همین آلودگی هوا و خشک‌سالی هرسال آمار انواع سرطان، سقط‌جنین، امراض کلیوی و ریوی  و هزاران مریضی دیگر بیشتر از سال قبل می‌شود و فریادرسی هم نیست که به داد مردم فقیر و ضعیف برسد.

در کنار همه این آلودگی‌ها کارهای جالب‌توجه دیگری نیز هست که این رژیم خون‌خوار انجام می‌دهد که واقعاً بی‌شرمی و پستی و ضد بشری بودن رهبرانشان را بیشتر به نمایش گذاشته و دشمنی این رژیم دیکتاتوری را با مردم ایران بیشتر از پیش به اثبات می‌رساند، ازجمله فرستادن پارازیت‌ها بر امواج ماهواره‌ای که برای اختلال در پخش کانال‌های تلویزیونی می‌فرستند و برای هر موجود زنده‌ای خطرناک است و اثراتش باعث عقیم شدن مردان، نازایی زنان، پوکی استخوان، سرطان خون و خیلی امراض دیگر که در اکثر شهرهای ایران شاهد آن هستیم می‌شود و هیچ ارگانی نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد و اعلام کند این کار غیرقانونی است، چون در پشت این برنامه‌ها سپاه پاسداران و بیت رهبری قرار دارند که به هیچ‌کس و هیچ کجا پاسخگو نیستند. درنهایت این مردم ایران هستند که باید این فشارها را تحمل کنند و همین مردم نیز می‌توانند به این وضعیت وخیم خاتمه بخشند.

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ