تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: پیام عبدالله اسدی به شعله پاکروان عزیز دوشنبه, ۵ام آبان, ۱۳۹۳
قبل از هرچیز به شما و اعضای خانواده و بستگانتان و به هزاران نفری که در این مدت به اشکال مختلف برای جلوگیری از اعدام ریحانه تلاش و مبارزه کردند تسلیت می گویم و برایتان آرزوی صبر و تحمل می کنم.
خانم پاکروان عزیز شما الان فقط مادر ریحانه نیستید شما اکنون مادر هزاران کسی هستید که شب ها و روزهای زیادی را با شما و ریحانه در داخل زندان و مقابل زندان و در مراکز شهرهای کانادا و اروپا و آمریکا سپری کردند و به اشکال مختلف خواستار لغو اعدام ریحانه بودند، کسانی که تظارات سازمان دادند، فریاد حق خواهی و عکس ریحانه را به دنیا مخابره کردند، به جمهوری اسلامی نامه نوشتند و از جلال سربندی جلاد خواهش کردند اجازه ندهد ریحانه را بکشند، همه آنها و همه ما به فرزندان شما اضافه شدیم.
می دانم که مرگ ریحانه برای شما چقدر سخت و سنگین و جانگداز است. اما علاوه بر شما اعدام ریحانه عزیز زخم عمیقی است بر پیکر جامعه ایران، جامعه ای که ریحانه در آن اعدام می شود باید از بنیان عوض شود. شما باید به خودت و به ریحانه افتخار کنید چون ریحانه به سمبل شجاعت و دفاع از حرمت و شخصیت خود و میلیونها زن در ایران تبدیل شد.درپی خبر اعدام ریحانه هزاران نفر قلبشان به طپش درآمد و خشم و نفرتشان از نظام و خیل آخوند و سیستم قضائی جمهوری اسلامی هزاران برابر بیشتر شد.
خانم پاکروان عزیز هزاران نفری که در پی خبر اعدام ریحانه گریه کردند و همدیگررا در آغوش گرفتند به فرزندان شما اضافه شدند. به عنوان کسی که سالهاست در دفاع از حقوق پناهجویان ایرانی و برای ایرانی بدون مجازات اعدام و بدون داشتن زندانی سیاسی و بدون تبعیض و برای برابری وعدالت اجتماعی مبارزه می کنم، بخاطر درد و رنج و آسیبی که در این مدت متحمل شده اید به شما ادای احترام می کنم و خود را در غم و اندوهتان برای از دست دادن ریحانه عزیز شریک میدانم.
مطمئن هستم مردم ایران در فردای سرنگونی جمهوری اسلامی شما را روی دست بلند خواهند کرد. شما و مهوش علاسوندی، مادر فرزاد کمانگر و ندا آقاسلطان و هزاران مادر داغدار دیگر که جمهوری اسلامی در طول ۳۵ سال گذشته جان عزیزانشان را گرفته است روی دست خواهند گذاشت.علی خامنه ای، روحانی، صادق لاریجانی رئیس مجلس و مصطفی پور محمدی جلاد و محسنی اژه ای و همه سردمداران جمهوری اسلامی باید بدانند که ما یاد عزیز ریحانه را به خشم و مبارزه برای به زیر کشیدن جمهوری اسلامی تبدیل خواهیم کرد. یاد و خاطره عزیز ریحانه در قلب ما همیشه زنده است.

۲۷ اکتبر ۲۰۱۴


 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ