تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: اطلاعیه در مورد حمایت از پناهجویان اعتصابی در یونان جمعه, ۲۱ام آبان, ۱۳۸۹

به گزارش فرزانه  درخشان، روز یکشنبه ۷ نوامبر به فراخوان سازمان CODE و حمایت چندین گروه٬ از جمله  فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی ، میتینگی را در شهر برلین در دفاع از خواسته های پناهجویان در یونان برگزار کردند. درآن گردهمایی دو نفر در دفاع از حقوق پناهندگان سخنرانی کردند و شرایط سخت زندگی آنها را توضیح دادند و توجه مردم را به مبارزه پناهجویان برای رسیدن به خواسته های خود جلب کردند.

 

شرکت کنندگان در این تجمع از طریق اسکایپ با تجمع پناهجویان اعتصابی در یونان ارتباط برقرار کردند و با هم در مورد ادامه مبارزه پناهجویان در یونان و اعتصاب غذای آنها صحبت کردند.

 

یکی از نمایندگان پناهجویان اعتصابی در بخشی از صحبتهای خود از فعالیتهای این دوره فدراسیون به خصوص از دبیر فدراسیون٬ عبدالله اسدی٬ در دفاع از خواسته های پناهجویان اعتصابی  تشکر و قدردانی کرد.

در این اکسیون ۶ خواست بیانیه فدراسیون به آلمانی پخش و خوانده شد.

 

تجمع اعتراضی در برلین در روز یکشنبه و تظاهرات روز جمعه در فرانکفورت در مقابل کنسولگری یونان در دفاع از خواسته ها و مطالبات و مبارزه پناهجویان اعتصابی امیدهای بیشتری را در دل آنها تازه کرد.

 

 فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی به برگزار کنندگان تظاهرات برلین وفرانکفورت و استکهلم در هفته گذشته خسته نباشید میگوید. در همین رابطه فدراسیون از همه مسئولین واحدهای خود و دیگر سازمانهای مدافع حقوق پناهندگی میخواهد که این فعالیتها را ادامه دهند و دیگران را به ادامه  این مبارزه برای به تحقق رساندن خواسته های پناهجویان دعوت کنند.

 

زنده باد اتحاد و همبستگی پناهجویان

همبستگی،فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی – آلمان

 ۱۱ نوامبر ۲۰۱۰

 

 

 

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ