تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 116

بایگانی

دسته‌ها

_
:: فاطمه قاسمی ،۸ مهره سوخته شنبه, ۸ام آبان, ۱۳۸۹

Fatemeh_Ghasemi_96_x_120

چندی پیش باراک اوباما رئیس جمهورایالات متحده آمریکا ۸ مقام جمهوری اسلامی که در آشوبها دست داشته و ناقض آشکار حقوق بشر در ایران بودند را تحریم کرد.

تحریمها دو بخش مهم راشامل میشوند: اولی اموال این ۸ نفر و خانواده هایشان در خارج کشور بلوکه میشود و دومی خروج این افراد از ایران به هیچ وجه امکان پذیر نیست. این ۸ تن کسانی هستند که بطورمستقیم و یا غیر مستقیم دستشان به خون هزاران بی گناه آلوده است. این ۸ نفر کسانی هستند که به نام دین به جان مردم افتاده و این قاتلان عبارتند از: صادق محصولی، مصطفی محمد نجار، غلامحسین محسنی اژه ای، حیدر مصلحی، حسین طائب، احمدرضا رادان، محمدعلی جعفری و سعید مرتضوی که چه در داخل وچه خارج کشور هیچ جایگاهی ندارد.

تاکنون تحریمها حول محور هسته ای می چرخید وعلاوه بر اینکه کل نظام را در بر میگرفت به طبع قشر کثیری از طبقه فقیر جامعه را نیز شامل میشد اما با این نوع تحریمها جمهوری اسلامی وارد بازی شطرنجی میشود که ۸ مهره اصلی خود را باید سوخته فرض کند.این جای بسی خوشحالی است که زین پس تحریمها شکل دیگری نیز میتواند پیدا کند و باید امیدوار بود که بعد از قطع شدن تنه جمهوری اسلامی، ریشه پوسیده آن نیز بزودی از بین خواهد رفت. این تحریمها میبایست در پی حوادث پس ازانتخابات تقلبی ۲۲ خرداد و آن همه جنایات رژیم اتفاق می افتاد اما هنوز هم برای جبران مافات دیر نیست.

پس از سخنرانی احمدی نژاد در سازمان ملل در مورد ۱۱سپتامبر که دیگر دنیا به پروژه های نخ نمای جمهوری اسلامی کاملا واقف است. باراک اوباما طی گفتگوئی بابخش بی بی سی فارسی در مورد حرفهای اخیر احمدی نژاد نفرت خود را اعلام کرد. طی گفتگو یکی از سوالاتی که خبرنگار جسور ایرانی ازایشان پرسید این بود که آیا اگر شما در مذاکرات هسته ای با دولت ایران به توافق برسید نقض حقوق بشر در ایران را فراموش کرده و با وجود اینهمه ظلم بر مردم ایران، آمریکا باز هم دست دوستی بسوی دولت ایران دراز خواهد کرد؟ اگراینگونه است پس در پاسخ ملت ایران چه خواهید گفت که در خیابانها یک صدا فریاد میزنند اوباما یا با اونا یا با ما!؟ در اینجا باید از خبرنگار جسور ایرانی بی بی سی فارسی(بهمن کلباسی) تقدیر کرد چرا که نهیبی که او به آمریکا زد اوباما را به فکر برد که نمی تواند منکر نقض آشکار حقوق بشر در خیابانها، دانشگاهها و زندانها باشد ودیگر نمیشود تنها حول محور هسته ای چرخید، رئیس جمهور آمریکا لحظه جان دادن ندا رادر خیابان دیده، کسی اگر کمی وجدان داشته باشد از دیدن این صحنه ها دلش به درد خواهد آمد چرا که این صحنه ها را در دنیای وحوش نیز نمیتوان یافت که حیوانی هم نوع خود رابدرد.

یکسال واندی است که از انتخابات تقلبی در ایران میگذرد و هیچ دولت و سازمانی کاری برای ملت ایران نکرده است حتی سازمان ملل نیز چشمش را به روی این همه ظلم، شکنجه، تجاوز و اعدام بسته وهیچ حرکتی تا بحال انجام نداده است. دیگر دوران عهد قجر وارباب و رعیتی به سر آمده که دولت ایران هر بلایی خواست بتواند بر سر ملت در آورده و با جمله چهاردیواری، اختیاری خود را مجاب کرده تا هرغلطی دلش خواست انجام دهد و هر گونه واکنش از طرف کشورهای دیگر را دخالت در امور مملکتی خویش دانسته و از جوابگویی بدان شانه خالی کند. آمریکا بااین اقدام فرصت مانور و جولان را از مقامات ایرانی خواهد گرفت.  کشور ما سی ودوسال درزیرچنگال حکومت اسیروزندانی است اما نگران نباش بزودی آزادت خواهیم کرد. فقط باید گفت در این لیست جای خیلی از مقامات که در پستی و رذالت شهره شهرند خالی است. برای مثال محمدرضا نقدی، احمدجنتی، منوچهرمتکی، احمدخاتمی، اکبرهاشمی رفسنجانی، کامران دانشجو، قاضی صلواتی، اسماعیل احمدی مقدم، اسفندیار رحیم مشائی، مصباح یزدی، برادران لاریجانی، محمود احمدی نژاد، مجتبی خامنه ای و بالاخره رأس همه آنها علی خامنه ای.

البته در اینجا از کسانی که در لیست سیاه پستی ورذالت خوش درخشیدند وفراموش کردم نام آنان را ببرم عذر خواهی میکنم . بزودی نوبت به تمامی شما خواهد رسید شک نکنید.

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2018 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ