تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: آرش راجی: مذهب منشاء بدبختی یکشنبه, ۳۱ام فروردین, ۱۳۹۳

arash raji

 

تلقین مذهب و خرافه و دروغ از همان ابتدای تولد با خواندن اذان در گوش کودک بی‌گناه آغاز می‌شود و او را از پیش برای تحمیق هرچه بیشتر در آینده آماده می‌کنند.چرا مذهب یک دروغ است؟

پس از انقلاب در ایران جنبشی در جهان پا گرفت که یکی از ارتجاعی‌ترین و کثیف‌ترین جنبش‌های تاریخ بشر بود. جنبشی که با خمینی آغاز شد و با طالبان و القاعده و خامنه‌ای و احمدی‌نژاد و… ادامه دارد و هر روز به صورت مبهوت و مقهور بشریت در اقصی نقاط جهان خون می‌پاشد.

در عربستان و کشورهای اسلام‌زده حوزه خلیج، اسلام سیاسی در قدرت ثروت های هنگفت به جیب می‌زند و به شنیع‌ترین اشکال ممکن حقوق اولیه جامعه و زنان را پایمال می‌کند.چاره چیست؟آیا باید این وضع را تحمل کرد؟ آیا باید سکوت کرد و دم نزد و یا از حاشیه جامعه نگاه کرد و نق زد؟ آیا در مقابل این تعرضات اسلام سیاسی و تروریسم اسلامی باید به دامان غرب و آمریکا و ناتو پناه برد و چاره را در نظم نوین جهانی و تروریسم دولتی آن جست؟شنیده‌ام که می‌گویند: “این اسلام حقیقی نیست.”

چه کسی قرار است این اسلام حقیقی را برای ما تعریف کند؟ مگر جز این است که برای درک و ارائه تعریف صحیح هر پدیده‌ای باید سراغ متخصصان و درس خوانده‌های آن رفت؟ خوب روشن است که بزرگترین متخصصین اسلام در وجه تشیع خمینی‌ها و خامنه‌ای‌ها و مصباح‌ها و … هستند. چه کسی می‌تواند ادعا کند اسلام را بهتر از خمینی می‌شناسد؟ و در وجه تسنن هم بن لادن‌ها و مفتی‌های مصر و عربستان بزرگترین کارشناسان هستند. قطعا آنها اسلام را بهتر از مادربزرگ‌های ما می‌شناسند و لاجرم آن را پیاده می‌کنند. اسلام چه از نوع سیاسی و چه غیر سیاسی همین است که در عرصه جهان دیده‌ایم و می‌بینیم. حتی یک نمونه قابل قبول ارائه نداده است. سر سوزنی در هیچ زمان و در هیچ مکانی به انسان‌ها کمکی نکرده است.البته این موضوع در مورد تمام ادیان و مذاهب صادق است. آن جا که مسیحیت حقیقی روی کار آمد، صدها سال جهان را به خاک و خون کشید و بشریت را به چنان قهقرایی برد که هنوز از اثرات آن کمر راست نکرده است.

این واقعیتی روشن و مشخص می‌باشد که تمام مذاهب،ضد زن وآزادی واقعی در جوامع می‌باشند و سرمایه‌داری این سیستم شنیع و غیر انسانی در کنار مذهب زندگی سخت و دشواری را برای کل احاد جامعه بلاخص زنان به وجود آورده است؛ و تنها راه، مقابله و مقاومت و مبارزه علیه مذهب و اوامر ارتجاعی آن و حکومت‌های مذهبی دیگر می‌باشد. در نظام ننگین جمهوری اسلامی قریب به سه دهه و نیم است زنان در سنگر مبارزه علیه ارتجاع اسلامی به پا خاسته‌اند و بهترین کار برای به زیر کشیدناسلام، ایجاد تشکل‌های وسیع زنان و اعتراضات گسترده علیه قوانین زن ستیز در جامعه می‌باشد.

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ