تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: کمکم کنید وقت زیادی ندارم یکشنبه, ۳ام فروردین, ۱۳۹۳

naeim

اسم من محمد حسین نعیم شیرازی پناهجوی اهل ایران هستم.

چهار سال پیش تحت تعقیب و پیگرد قانونی قرار گرفتم و بدلیل خطر جانی از ایران خارج شدم و به سوئد آمدم و از اداره مهاجرت این کشور درخواست پناهندگی کردم. با این حال مراجع پناهنده پذیری سوئد یکی پس از دیگری درخواست پناهندگی من را رد کردند و پرونده پناهندگی من را برای همیشه بستند. یک ماه پیش دستگیر شدم از آن موقع تا بحال در بازداشتگاه اداره مهاجرت در شهر Gävle در بازداشت بسر می برم.

روز جمعه ۲۱ مارس به من اعلام کردند روز سه شنبه ۲۵ مارس به ایران دیپورت می شوم. من از بازگشت به ایران وحشت دارم نگذارید من را تحویل جمهوری اسلامی بدهند چرا که از دست آنها فرار کرده ام. دلایل پناهندگی من سیاسی بوده و در مدت این چهار سال نیز در سوئد در بسیاری از جلسات و تظاهرات برعلیه رژیم ایران صورت گرفته است شرکت داشته ام. این فعالیت ها هم نمی تواند از چشم رژیم ایران دور بماند و من از این جهت از بازگشت به ایران وحشت دارم و اصلا نمی توانم به این موضوع فکر کنم.

 در این مدت هم در بازداشتگاه اداره مهاجرت با بسیاری از رسانه های فارسی زبان در سوئد مصاحبه کرده و در این رسانه ها نیز همین حرف ها را زده و تقاضای کمک کرده ام. برای مصاحبه با رادیوی سراسری سوئد بخش فارسی (پژواک) مصاحبه با رادیو همبستگی در استکهلم، رادیو امید ایران استکهلم، رادیو آوا استکهلم، رادیو همسفر استکهلم و رادیو همبستگی در گوتنبرگ. وحشت من از بازگشت به ایران بی دلیل نیست متاسفانه اداره مهاجرت و مراجع بالاتر هنوز که هنوز است چشمشان را بر این واقعیت بسته اند.

به همین خاطر از همه سازمان ها و نهاد های بشر دوست و مدافع حقوق پناهندگی و ایرانیان و مردم انسان دوست سوئد میخواهم از حق پناهندگی من دفاع کنند و به حکم بازداشت و دیپورت من اعتراض نمایند.از اداره مهاجرت سوئد می خواهم حکم اخراج من را متوقف کند و برمنای شرایط جدیدی که پیش آمده بار دیگر پرونده من را مورد بررسی مجدد قرار بدهند.

                                  ******

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ