تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: تظاهرات بر علیه راسیسم و جنایت نازیستها در مالمو یک جهان ، یک نژاد یکشنبه, ۲۵ام اسفند, ۱۳۹۲

روز یکشنبه نهم مارس  ساعت یک بامداد ، شش نفر از فعالین فمینیست و آنتی راسیست در یکی از خیابانهای مرکزی شهر مالمو واقع در جنوب سوئد، مورد تهاجم وحشیانه تعدادی از اعضای سازمان نازیستی “اس و پ” قرار گرفته و بعلت شدت جراحات وارده به بیمارستان شهر منتقل می شوند. “شوان شتک ” جوان فعال ایرانی که مدتها از طرف نازیستهای جنوب سوئد تهدید به مرگ شده ، هدف اصلی این حمله جنایتکارانه وطراحی شده بود . متاسفانه “شوان” که مورد ضربات مهلک چاقو و قمه  قرار گرفته هنوز پس از یکهفته در حالت اغماء بسر می برد.

 

بدنبال این جنایت ، تحرک گسترده ای در مالمو و شهرهای دیگر سوئد شروع شده است. کمپینی به نام “شوان زنده بمان” شکل گرفته است و در و دیوار از شعارهای شوان زنده بمان پر شده و برای روز یکشنبه ۱۶ مارس فراخوان تظاهرات داده شده است. تا کنون از دانمارک ، نروژ و بسیاری از شهرهای سوئد مردم آزادیخواه برای شرکت در این راهپیمائی اعلام آمادگی کرده اند.انجمن هواداران تیم فوتبال مالمو موسوم به “ام اف اف “قهرمان لیگ سوئد نیز اعلام نموده، بهمراه کلیه اعضاء و هوادارانش از استادیوم فوتبال تا مرکز شهر را با مارش ویژه بطرف محل تظاهرات اصلی

حرکت کرده و به این تجمع  خواهند پیوست. فضای اعتراضی چنان همه گیر است که حتی احزاب پارلمانی سوئد به اعضاء و هوادارانشان فراخوان شرکت فعال در این راهپیمائی را داده اند.

 

به یمن جنبش های عظیم برابری طلبانه وآزادیخواهانه در چهارگوشه جهان ، به یمن حضور گسترده جنبش نود و نه درصد در خیابان ها و هوشیاری جنبش میلیونی ” یک جهان ، یک نژاد” دریچه های تاریخ  بروی فاشیسم و نئونازسیم بسته ترمی گردد و تنها اتحاد و هوشیاری و اعتراض ما است که این را تضمین می کند .

 

فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی  شما را فرا می خواند که وسیعا در این اعتراض شرکت کنید. صف اعتراض روز یکشنبه را باید هر چه قویترکرد وفاشیست ها را سر جای خود نشاند. دوش به دوش هزاران معترض دیگر به خیابان بیائید و فعالانه علیه راسیسم و نژاد پرستی قد علم کنید. این تظاهرات مال همه مااست و هرچه صفوف ما گسترده تر باشد جریانات فاشیست و ضد انسان را بیشتر توی سوراخ خواهد کرد.

همبستگی، فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی

۱۴ مارس ۲۰۱۴

 

 

82

 

16

1922518 279827128846547 390681142 n

 

 

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ