تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: آرش راجی: جمهوری اسلامی را میشود فروپاشید شنبه, ۱۲ام بهمن, ۱۳۹۲

arash raji

اکنون همگان، خودی و ناخودی میدانند و پذیرفته اند که پایه، بنیان وساختمان ولایت فقیه بشدت فاسد و ویران است. جمهوری اسلامی درحال از هم گسستن و فروپاشیست. اما تجربه ۳۵ سال اخیر ثابت کرده که درانتظار فرو ریختن این رژیم ننگین نشستن و خود را برای زمان پس ازآن آماده کردن کاراشتباهیست. حاکمان این رژیم کثیف که بویی از شرافت و انسانیت نبرده، منجلابی از فساد و تباهی را رهبری میکنند.

این حکومت تبهکار، ایران و مردم ایران بویژه منتقدین و معترضین را جزو اسرای خود میداند. در فرهنگ مذهبی آنان  اسرا از هیچ حقوقی برخوردار نیستند مگر از حقوق بردگان. لذا حرمتی بر آنان نمیگذارند.

حکومت اسلامی و حاکمان و سرکردگان بی لیاقت، دزد و تبهکارش که خود را پیروان امام زمانه خیالی  میدانند، برای ماندگاری به هرگونه خیانت و جنایت آماده اند.

ما میدانیم که این نظام دزد وسرکوبگر براثر تحریم های غرب  در باطلاق مشکلات، دست و پا میزند و ترس از فروپاشی دارد؛ درعین حال آماده هر گونه جنایت است. علائمی مبنی بر تفاهم احتمالی حکومت اسلامی با امریکا برای لغو تحریم هائی که امریکا جداگانه از شورای امنیت علیه ایران به اجرا گذاشته است وجود دارد.

مذاکره مستقیم با امریکا و قرارداد ترکمنچای دیگری، این رژیم ننگ و اعدام را برای آینده نامعلومی پا برجا خواهد داشت. براندازی این نظام سرکوبگر توسط ملت ایران مقدورخواهد بود. در آغاز کار به یک شورا یا سازمان رهبری برای هدایت مبارزان بشدت نیاز است. فقط درانتظار ازهم پاشیدن این حکومت مردم ستیز  و نشستن یا در جا زدن، دردی را دوا نخواهد کرد.

 

بدون همبستگی وهمه با هم در کنارهم بودن، نمیتوان به یک شورا یا سازمان رهبری برای هدایت نیروی برانداز حکومت اسلامی رسید. بازگرداندن حاکمیت، استقلال، آزادی و برابری به مردم تلاش همگانی میخواهد. این فرصت را نباید مانند آن فرصت درسال ۱۳۸۸ از دست داد. امکان و آمادگی برای برکناری این نظام خودکامه از هر جهت مطلوب است. همه باهم با براندازی این نظام سرکوبگر به زندان وشکنجه واعدام خاتمه داده، حاکمیت را به مردم  بسپاریم.

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ