تماس با سر دبیر فدراسیون

عبدالله اسدی
شماره تماس ۰۰۴۶۷۳۷۱۷۸۸۱۹
آدرس ایمیل asadiabe@gmail.com


نشریه همبستگی شماره 115

بایگانی

دسته‌ها

_
:: شمار پناهجویان سهمیه‌ ای در سوئد کاهش می‌یابد / بر گرفته از رادیو پ شنبه, ۲۸ام دی, ۱۳۹۲

migrationsverket

از سال ۲۰۰۷ به این سو سالانه سوئد ۱۹۰۰ پناهجو را از طریق پناهجویان سهمیه‌ ای سازمان ملل متحد، پذیرفته است. این تعداد اما در حال کاهش است.

 

از جمله پناهجویان نیازمندی که سال گذشته با کمک سازمان ملل به سوئد آمده‌اند، ۱۷۲ تن آن‌ها شامل برنامه سال قبل می‌شدند. بر اساس گزارش رزونامه سونسکا داگبلادیت، سال گذشته سوئد تنها ۱۷۲۸ پناهجوی سهمیه‌ی ای را پذیرفته است، ۱۷۲ پناهجوی سهمیه‌ ای مربوط برنامه سال ۲۰۱۲ می‌شدند. این تعداد ولی نتوانسته بودند در آن سال به سوئد سفر کنند، سال گذشته به این کشور آمدند. به این ترتیب به تعداد ۱۷۲جا و سهمیه از برنامه سال ۲۰۱۳ از بین رفته است.

از سال ۲۰۰۷ به اینطرف ۴۲۳ پناهجو امتیاز کمک و محافظت امنیتی در سوئد را از دست داده اند. بعد از به پایان رسیدن پروسه پذیرش و انتقال پناهجویان به سوئد، به طور اوسط سالانه سهمیه جای برای ۶۰ پناهجو از بین می‌رود.

اکنون حزب چپ، حزب محیط زیست و حزب مردم می‌خواهند سهمیه‌های اختصاص داده شده برای پناهجویان به طور شاید و باید آن استفاده شود. وزیر مهاجرت سوئد، توبیاس بیلستروم، اما اظهار می‌دارد که او از کار اداره مهاجرت راضی است. وی تاکید می‌کند که ۹۷ درصد پناهجویان سهمیه‌ ای که ما برایشان جا اختصاص داده‌ایم توانسته اند به سوئد بیایند.

shakila.edizada@sverigesradio.se

قوانین پناهندگی درباره فدراسیون تماس با فدراسیون

1988 - 2017 : تمامی حقوق متعلق به فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی است.

طراحی لاگ